You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Skincare
Eye & Lip Care
Patches
Patches, Ingredient Preferences: Oil-free
(53)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Oil-free
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Previous page
1
You're on page
2
Next page
Esfolio
Gold Snail Hydrogel Eye Patch
Patches
90 g / 60 pcs
19.79 €
12.86 €
14.29 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 12.86 €
Add to cart
Farmstay
Collagen Water Full Hydrogel Eye Patch
Patches
90 g / 60 pcs
19.91 €
10.96 €
12.18 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 10.57 €
Add to cart
Mizon
Hyaluronic Acid Eye Gel Patch
Patches
84 g / 60 pcs
17.42 €
20.74 € / 100 g
1 reviews
Add to cart
Mizon
Snail Repair Intensive Gold Eye Gel Patch
Patches
90 g / 60 pcs
17.42 €
19.36 € / 100 g
7 reviews
Add to cart
Numbuzin
No.9 NAD+ Collagen Under Eye Patches
Patches
40 g / 10 pcs
12.58 €
31.45 € / 100 g
2 reviews
Add to cart
Petitfee & Koelf
Gold & Snail Hydrogel Eye Patch
Patches
84 g / 60 pcs
10.84 €
12.90 € / 100 g
13 reviews
Add to cart
Cu Skin
CU: Vitamin U Hydro Gel Eye Patch
Patches
110 g / 60 pcs
47.79 €
43.45 € / 100 g
3 reviews
Add to cart
Petitfee & Koelf
Agave Cooling Hydrogel Eye Mask
Patches
84 g / 60 pcs
14.15 €
16.85 € / 100 g
14 reviews
Add to cart
Benton
Snail Bee Ultimate Hydrogel Eye Patch
Patches
66 g / 60 pcs
14.90 €
22.58 € / 100 g
22 reviews
Add to cart
Mizon
Collagen Eye Gel Patch
Patches
90 g / 60 pcs
17.42 €
19.36 € / 100 g
2 reviews
Add to cart
Biodance
Collagen Peptide Eye Patches
Patches
85 g / 60 pcs
1 reviews
Out of stock
Notify me
Arencia
Retinal Boosting Eye Mask
Patches
84 g / 60 pcs
Out of stock
Notify me
Tony Moly
Timeless Ferment Snail Eye Mask
Patches
10 g / 2 pcs
1 reviews
Out of stock
Notify me
Skin79
Gold Hydrogel Eye Patch Hyaluronic Acid
Patches
90 g / 60 pcs
7 reviews
Out of stock
Notify me
Celimax
TXA Brightening Eye Patch
Patches
80 g / 60 pcs
Out of stock
Notify me
Beauugreen
Pomegranate & Ruby Hydrogel Eye Patch
Patches
90 g / 60 pcs (big)
2 reviews
Out of stock
Notify me
Esfolio
Black Pearl Hydrogel Eye Patch
Patches
90 g / 60 pcs
1 reviews
Out of stock
Notify me
Previous page
1
You're on page
2
Next page
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions