Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Rice Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Nacific Rice Pepta Collagen Glow Milky Serum
NacificRice Pepta Collagen Glow Milky SerumSerums
50 ml
22.00 €
44.00 € / 100 ml
Haruharu Wonder Black Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum Mist
Haruharu WonderBlack Rice Probiotics Barrier 2% NAD+ Serum MistSerums
80 ml
15.00 €
18.75 € / 100 ml
1 reviews
I'm from Rice Whip Facial Cleanser
I'm fromRice Whip Facial CleanserFoams
150 ml
13.91 €
9.27 € / 100 ml
I'm from Rice Glow Peel Off Mask
I'm fromRice Glow Peel Off MaskWash-off Masks
70 g
23.54 €
20.01 €
28.59 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 20.01 €
I'm from Rice Toner Pad
I'm fromRice Toner PadPads
140 ml
21.88 €
18.60 €
13.29 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 14.00 €
Orjena Mild UV Shield Sun Cream SPF 50+
OrjenaMild UV Shield Sun Cream SPF 50+Sunscreen 🔆
50 ml
14.03 €
28.06 € / 100 ml
1 reviews
Arencia Blue Hyssop Rice Mochi Cleanser
ArenciaBlue Hyssop Rice Mochi CleanserFoams
120 g
13.00 €
10.83 € / 100 g
3 reviews
Arencia Fresh Rosehip Rice Mochi Cleanser
ArenciaFresh Rosehip Rice Mochi CleanserFoams
120 g
13.89 €
11.58 € / 100 g
10 reviews
kkul Relaxation Station Rice Sheet Mask
kkulRelaxation Station Rice Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
1.25 €
5.00 € / 100 ml
16 reviews
kkul Relaxation Station Make A Wish Sheet Mask
kkulRelaxation Station Make A Wish Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
1.25 €
5.00 € / 100 ml
10 reviews
Mizon Rice Real Cleansing Foam
MizonRice Real Cleansing FoamFoams
150 ml
14.62 €
9.75 € / 100 ml
1 reviews
Eqqualberry Purple Rice Pore Purifying Pack Cleanser
EqqualberryPurple Rice Pore Purifying Pack CleanserFoams
130 g
14.98 €
11.52 € / 100 g
Kwailnara Vanilla Milk Lip Balm
KwailnaraVanilla Milk Lip BalmLip Care
10 g
7.33 €
73.30 € / 100 g
Coxir Black Rice TXA Pore Furifying Mask
CoxirBlack Rice TXA Pore Furifying MaskWash-off Masks
50 ml
13.12 €
26.24 € / 100 ml
Kwailnara Brightening Milk Rice Cream
KwailnaraBrightening Milk Rice CreamCreams
100 ml
8.13 €
8.13 € / 100 ml
Kwailnara Brightening Milk Rice Essence Toner
KwailnaraBrightening Milk Rice Essence TonerToners
200 ml
14.99 €
7.50 € / 100 ml
3 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Essence
Haruharu WonderBlack Rice Hyaluronic EssenceEssences
50 ml
11.15 €
22.30 € / 100 ml
5 reviews
Coxir Brown Rice Niacinamide Peeling Mist
CoxirBrown Rice Niacinamide Peeling MistPeels
80 ml
18.76 €
8.23 €
10.29 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 7.95 €
Missha Airy Fit Sheet Mask Rice
MisshaAiry Fit Sheet Mask RiceSheet Masks
19 g / 1 sheet
1.70 €
8.95 € / 100 g
25 reviews
Coxir Brown Rice Ceramide Sun Screen
CoxirBrown Rice Ceramide Sun ScreenSunscreen 🔆
50 ml
13.46 €
26.92 € / 100 ml
I'm from Rice Serum
I'm fromRice SerumSerums
30 ml
20.54 €
68.47 € / 100 ml
3 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Essence
NeogenDermalogy Real Ferment Micro EssenceEssences
150 ml
24.50 €
16.33 € / 100 ml
10 reviews
The Saem Natural Rice Mask Sheet
The SaemNatural Rice Mask SheetSheet Masks
21 ml / 1 sheet
1.78 €
8.48 € / 100 ml
4 reviews
Missha Chogongjin Sosaeng Jin Boosting Essence
MisshaChogongjin Sosaeng Jin Boosting EssenceEssences
90 ml
71.55 €
79.50 € / 100 ml
1 reviews
Neogen Dermalogy Real Ferment Micro Serum
NeogenDermalogy Real Ferment Micro SerumSerums
30 ml
23.90 €
79.67 € / 100 ml
6 reviews
Tirtir Hydro Boost Enzyme Cleansing Balm
TirtirHydro Boost Enzyme Cleansing BalmBalms
120 ml+1 sizes
23.90 €
19.92 € / 100 ml
1 reviews
SEOUL 1988 Essence : Snail Mucin 97% + Rice
SEOUL 1988Essence : Snail Mucin 97% + RiceEssences
100 ml
15.49 €
15.49 € / 100 ml
9 reviews
SEOUL 1988 Cream : Snail Mucin 93% + Rice
SEOUL 1988Cream : Snail Mucin 93% + RiceCreams
100 ml
17.95 €
17.95 € / 100 ml
6 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+/PA++++
Haruharu WonderBlack Rice Pure Mineral Relief Daily Sunscreen SPF50+/PA++++Sunscreen 🔆
50 ml
12.46 €
24.92 € / 100 ml
31 reviews
Esfolio Pure Skin Charcoal Cleansing Foam
EsfolioPure Skin Charcoal Cleansing FoamFoams
150 ml
6.54 €
4.36 € / 100 ml
5 reviews
Coxir Black Snail Collagen Serum
CoxirBlack Snail Collagen SerumSerums
50 ml
15.95 €
31.90 € / 100 ml
34 reviews
House of HUR Brightening Skin Prep Essence Pad
House of HURBrightening Skin Prep Essence PadEssences
140 ml / 70 pads
17.60 €
12.57 € / 100 ml
1 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Cream Unscented
Haruharu WonderBlack Rice Hyaluronic Cream UnscentedCreams
50 ml
16.06 €
32.12 € / 100 ml
19 reviews
COSRX Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
COSRXUltimate Nourishing Rice Overnight Spa MaskSleeping Masks
60 ml
12.60 €
21.00 € / 100 ml
28 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Facial Oil
Haruharu WonderBlack Rice Facial OilAmpoules
30 ml
12.79 €
42.63 € / 100 ml
16 reviews
I'm from Black Rice Toner
I'm fromBlack Rice TonerToners
30 ml+1 sizes
7.95 €
26.50 € / 100 ml

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of