Подарунок при замовленні понад 50 €
Час Застосування:

Універсальний

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
La'dor Професійний дерев'яний гребінець для волосся Middle Wooden Paddle Brush
La'dor Набір парфумованих олій для волосся Perfumed Hair Oil Trio Set
La'dorНабір парфумованих олій для волосся Perfumed Hair Oil Trio SetОлії & Есенції
30 мл * 3 шт
33.48 €
37.20 € / 100 ml
La'dor Сироватка для посічених кінчиків Keratin Power Glue
La'dorСироватка для посічених кінчиків Keratin Power GlueСеруми & Ампули
180 мл+4 розміри
23.68 €
13.16 € / 100 ml
8 відгуки
La'dor Крем для рук Hand Cream
La'dorКрем для рук Hand CreamКреми & Маски для Рук
50 мл Fig Chocolate+2 розміри
14.74 €
29.48 € / 100 ml
La'dor Шампунь для волосся з прополісом і цитроном Root Re-Boot Vitalizing Shampoo Propolis & Citron
La'dor Парфумована зволожуюча маска для волосся Perfumed Hair Treatment Osmanthus
La'dor Парфумована зволожуюча маска для волосся Perfumed Hair Treatment Hinoki
La'dor Шампунь від випадання волосся Root Re-Boot Activating Shampoo Cica & Tea Tree
La'dorШампунь від випадання волосся Root Re-Boot Activating Shampoo Cica & Tea TreeШампуні
800 мл+2 розміри
23.92 €
2.99 € / 100 ml
9 відгуки
La'dor Шампунь для росту волосся Root Re-Boot Awakening Shampoo Red Ginseng & Beer Yeast
La'dorШампунь для росту волосся Root Re-Boot Awakening Shampoo Red Ginseng & Beer YeastШампуні
800 мл+3 розміри
23.92 €
2.99 € / 100 ml
4 відгуки
La'dor Маска для волосся Herbalism Treatment
La'dorМаска для волосся Herbalism TreatmentМаски
360 мл+1 розміри
18.04 €
5.01 € / 100 ml
6 відгуки
La'dor Шампунь проти випадіння волосся Dermatical Hair-Loss Shampoo For Thin Hair
La'dorШампунь проти випадіння волосся Dermatical Hair-Loss Shampoo For Thin HairШампуні
530 мл+2 розміри
21.84 €
4.12 € / 100 ml
12 відгуки
La'dor Безсульфатний шампунь проти випадіння волосся Dermatical Hair-Loss Shampoo For Normal To Dry Hair
La'dor Безсульфатний органічний шампунь для волосся Triplex 3 Natural Shampoo
La'dorБезсульфатний органічний шампунь для волосся Triplex 3 Natural ShampooШампуні
530 мл+1 розміри
17.42 €
3.29 € / 100 ml
5 відгуки
La'dor Бальзам для волосся Wonder Balm
La'dorБальзам для волосся Wonder BalmКондиціонери
200 мл+1 розміри
17.76 €
8.88 € / 100 ml
11 відгуки
La'dor Маска проти жовтизни волосся Anti-Yellow Treatment
La'dorМаска проти жовтизни волосся Anti-Yellow TreatmentМаски
300 мл
18.33 €
6.11 € / 100 ml
1 відгуки
La'dor Філер для волосся Perfect Hair Fill-Up
La'dorФілер для волосся Perfect Hair Fill-UpФілери
150 мл+5 розміри
16.96 €
11.31 € / 100 ml
21 відгуки
La'dor Бальзам-маска для волосся Wonder Tear
La'dorБальзам-маска для волосся Wonder TearМаски
250 мл+1 розміри
17.20 €
6.88 € / 100 ml
2 відгуки
La'dor Парфумована олія для волосся Perfumed Hair Oil Our Leaf
La'dorПарфумована олія для волосся Perfumed Hair Oil Our LeafОлії & Есенції
80 мл+1 розміри
20.38 €
25.47 € / 100 ml
6 відгуки
La'dor Зволожувальний шампунь для волосся Wonder Bubble
La'dorЗволожувальний шампунь для волосся Wonder BubbleШампуні
530 мл+3 розміри
19.47 €
3.67 € / 100 ml
4 відгуки
La'dor Шампунь для волосся з імбиром та яблуком Root Re-Boot Purifying Shampoo Ginger & Apple
La'dor Шампунь з трав'яними екстрактами Herbalism Shampoo
La'dorШампунь з трав'яними екстрактами Herbalism ShampooШампуні
400 мл+2 розміри
18.33 €
4.58 € / 100 ml
5 відгуки
La'dor Сироватка-пілінг для шкіри голови Scalp Scaling SPA
La'dorСироватка-пілінг для шкіри голови Scalp Scaling SPAПілінги & Скраби
15 г * 4 шт+1 розміри
11.27 €
18.78 € / 100 g
4 відгуки
La'dor Шампунь для об'єму кучерявого волосся Volumising Curl Shampoo
Немає в наявності
La'dor Кондиціонер для волосся Newplex Balancing Conditioner
Знято з виробництва
La'dor Нічна ампула для волосся з муцином равлика Snail Sleeping Hair Ampoule
Знято з виробництва
La'dor Шампунь проти лупи Anti-Dandruff Shampoo
Знято з виробництва
La'dor Парфумована олійка для волосся Perfumed Hair Oil Angel Muguet
La'dorПарфумована олійка для волосся Perfumed Hair Oil Angel MuguetОлії & Есенції
80 мл+1 розміри
3 відгуки
Немає в наявності
La'dor Філер для волосся Perfect Hair Fill-Up Osmanthus
Знято з виробництва
La'dor Шампунь проти жовтизни волосся Anti-Yellow Shampoo
Немає в наявності
La'dor Кератиновий захист волосся під час фарбування Before Care Keratin PPT
Знято з виробництва
Підписуючись, я погоджуюся з умовами