Догляд за шкірою схильною до почервоніння, Інгредієнти: Центелла Азіатська
(154)Інгредієнти:
Центелла Азіатська
ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
TOCOBOТонуючий сонцезахисний крем для обличчя Vita Tone Up Sun Cream SPF 50+ PA++++Санскрін 🔆
50 мл
17.70 €
12.39 €
24.78 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.39 €
TOCOBOЗаспокійливий гель-крем для обличчя з центеллою Cica Calming Gel CreamКреми
75 мл
19.83 €
26.44 € / 100 ml
TOCOBOЗаспокійлива сироватка для обличчя з центеллою Cica Calming SerumСироватки
50 мл
21.24 €
42.48 € / 100 ml
TOCOBOЗаспокійливий тонер для обличчя з центеллою Cica Calming Aqua TonerТонери
200 мл
14.16 €
7.08 € / 100 ml
JumisoСироватка для обличчя з пантенолом D-Panthenol Barrier Soothing SerumСироватки
70 мл
15.84 €
22.63 € / 100 ml
FrudiaСонцезахисний крем з екстрактом центелли What’S Wrong Help Cicaderm Sun CreamСанскрін 🔆
50 г
7.03 €
14.06 € / 100 g
1 відгуки
NeedlyДорожній набір для обличчя із заспокійливим ефектом Cicachid Travel KitНабори
20 мл, 15 мл, 5 * 2 шт
20.61 €
45.80 € / 100 ml
Banila CoНічна заспокійлива маска для обличчя Overnight Soothing Cica Sleeping MaskНічні Маски
100 мл
11.60 €
11.60 € / 100 ml
COSRXЗаспокійлива маска для обличчя з екстрактом центелли Pure Fit Cica Calming True Sheet MaskТканинні Маски
21 мл / 1 шт
4.81 €
3.85 €
18.33 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.85 €
Skin1004Заспокійливий набір для обличчя Madagascar Centella Ampoule Set - 1004 Day SignatureНабори
30 мл, 30 мл, 55 мл, 50 мл
85.76 €
51.98 € / 100 ml
Skin1004Педи для обличчя з ампулами центелли і гіалуроновою кислотою Madagascar Centella Hyalu-Cica Jelly-Fit Ampoule PadПеди
60 шт / 140 мл
15.34 €
10.96 € / 100 ml
EqqualberryЗаспокійлива сироватка для обличчя з алое і полінуклеотидами Aloe PDRN Calming SerumСироватки
30 мл
14.97 €
49.90 € / 100 ml
1 відгуки
COSRXТонер для обличчя з центеллою Centella Water Alcohol-Free TonerТонери
150 мл
7.90 €
5.27 € / 100 ml
1 відгуки
Dr. CeuracleЗаспокійливі педи для обличчя PLC Calming Solution PadПеди
220 мл / 130 шт
18.65 €
8.48 € / 100 ml
1 відгуки
Sungboon EditorЗаспокійлива маска для обличчя з колагеном і центеллою Deep Collagen Cica Teatree Soothing MaskКолагенові Маски
37 г / 1 шт
4.46 €
12.05 € / 100 g
VT CosmeticsМоделююча маска зі спікулами і екстрактом центелли Reedle Shot Ex Cica Modeling PackЗмивні Маски
25 г
4.00 €
16.00 € / 100 g
3 відгуки
MedipeelФіто-сироватка зі спікулами та центеллою 3000 Phyto Cica-Nol B5 3,000 Shot SerumСироватки
50 мл
26.68 €
53.36 € / 100 ml
9 відгуки
LUVUMЗаспокійлива гелева сироватка для обличчя з центеллою Calming Repair Cica Gel SerumСироватки
80 мл
26.78 €
24.10 €
30.13 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.10 €
LUVUMЗаспокійливі педи для обличчя з центеллою Calming Repair Cica Spot PadПеди
120 мл / 60 шт
23.63 €
19.69 € / 100 ml
LUVUMЗаспокійливий крем для обличчя з центеллою Calming Repair Cica CreamКреми
50 мл
29.80 €
59.60 € / 100 ml
VT CosmeticsІнтенсивно зволожуюча сироватка для обличчя Hydrop Reedle Shot 100Сироватки
50 мл
15.34 €
30.68 € / 100 ml
5 відгуки
NumbuzinТонер-педи з екстратом центелли No.1 Centella Re-Leaf Green Toner PadПеди
190 мл / 70 шт
17.20 €
9.05 € / 100 ml
1 відгуки
BeplainЗаспокійлива сироватка з екстрактом центелли Cicaful AmpouleАмпули
30 мл
20.84 €
18.76 €
62.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.76 €
BeplainЗаспокійлива маска для обличчя з центеллою Cicaful Calming MaskТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.95 €
10.93 € / 100 g
1 відгуки
AbibОчищувальна пінка для обличчя Acne Foam Cleanser Heartleaf FoamПіни
150 мл
10.84 €
7.23 € / 100 ml
9 відгуки
Pyunkang YulЗаспокійлива змивна маска для обличчя Calming Relief Gel Wash Off PackЗмивні Маски
100 г
17.76 €
13.32 €
13.32 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.32 €
Cell Fusion CОхолоджуючі педи для обличчя з центеллою Cica Cooling PadПеди
180 мл / 70 шт
29.74 €
16.52 € / 100 ml
AXIS-YНіжний гель для вмивання обличчя Quinoa One-Step Balanced Gel CleanserГелі
180 мл
11.54 €
6.41 € / 100 ml
7 відгуки
CelimaxСироватка з екстрактами плодів ноні та ніацинамідом The Real Cica Niacinamide Ac Calming SerumСироватки
40 мл
19.25 €
48.13 € / 100 ml
6 відгуки
Round LabЗаспокійливі педи для обличчя Pine Calming Cica PadПеди
195 мл / 50 шт
13.50 €
6.92 € / 100 ml
6 відгуки
Cu SkinЗаспокійливий крем для обличчя CU Dr.Solution Cicaming Madeca B5 CreamКреми
70 мл
33.81 €
48.30 € / 100 ml
1 відгуки




































