Подарунок при замовленні понад 50 €
Вік:

20+

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Gold Hydrogel Mask PackТканинні Маски
32 г / 1 шт+1 розміри
3.29 €
10.28 € / 100 g
4 відгуки
Celimax Відновлююча маска для обличчя з екстрактом плодів ноні The Real Noni Refresh Clay Mask
Esfolio Тканинна маска з гарбузом Pumpkin Rejuvenate Mask
EsfolioТканинна маска з гарбузом Pumpkin Rejuvenate MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.52 €
6.08 € / 100 ml
Esfolio Гідрогелева маска для обличчя Hydrogel Gold Mask
EsfolioГідрогелева маска для обличчя Hydrogel Gold MaskТканинні Маски
28 г / 1 шт
1.48 €
5.29 € / 100 g
Esfolio Гідрогелева маска з чорними перлами Hydrogel Black Pearl Mask
EsfolioГідрогелева маска з чорними перлами Hydrogel Black Pearl MaskТканинні Маски
28 г / 1 шт
3.85 €
2.70 €
9.64 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 2.57 €
1 відгуки
Tony Moly Освітлююча рисова маска для проблемної шкіри I'm Rice Clarifying Blemish Mask
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Collagen
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask CollagenТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.38 €
17.79 € / 100 ml
1 відгуки
Belif Мультивітамінна нічна маска Super Knights – Multi Vitamin Sleeping Mask
BelifМультивітамінна нічна маска Super Knights – Multi Vitamin Sleeping MaskНічні Маски
75 мл
33.00 €
24.75 €
33.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 24.75 €
6 відгуки
Missha Маска для обличчя з ретинолом Time Revolution Retinol 500 Shot Wrapping Mask
The Saem Бульбашкова маска для обличчя Gem Miracle Pink Pearl Bubble Mask
The Saem Тканинна маска для обличчя Pure Natural Mask Sheet Snail Brightening
The SaemТканинна маска для обличчя Pure Natural Mask Sheet Snail BrighteningТканинні Маски
20 мл / 1 шт
1.78 €
8.90 € / 100 ml
6 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Avocado Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Avocado Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Gold Kiwi Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Gold Kiwi Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
1.34 €
6.38 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.34 €
1 відгуки
Mizon Тканинна маска для обличчя з екстрактом серцелиста Joyful Time Mask Jeju Heartleaf
Mizon Тканинна маска для обличчя з екстрактом гортензії Joyful Time Mask Jeju Hydrangea
Mizon Тканинна маска для обличчя з екстрактом камелії Joyful Time Mask Jeju Camellia
Mizon Зволожуюча маска для обличчя з бамбуком Joyful Time Essence Mask Bamboo
Mizon Зволожуюча маска для обличчя з трояндою Joyful Time Essence Mask Rose
MizonЗволожуюча маска для обличчя з трояндою Joyful Time Essence Mask RoseТканинні Маски
23 г / 1 шт
1.38 €
6.00 € / 100 g
3 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Pomegranate
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask PomegranateТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.49 €
7.84 € / 100 g
8 відгуки
Patch Holic Патчі для обличчя Sticker Soothing Patch Vacation
Patch HolicПатчі для обличчя Sticker Soothing Patch VacationТканинні Маски
12 г / 6 шт
4.86 €
1.46 €
12.17 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.46 €
1 відгуки
Patch Holic Патчі для обличчя Sticker Soothing Patch Fruit
Patch HolicПатчі для обличчя Sticker Soothing Patch FruitТканинні Маски
12 г / 6 шт
4.86 €
1.49 €
12.42 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.49 €
1 відгуки
Patch Holic Патчі для обличчя Sticker Soothing Patch Play
Patch HolicПатчі для обличчя Sticker Soothing Patch PlayТканинні Маски
12 г / 6 шт
4.86 €
1.46 €
12.17 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.46 €
2 відгуки
Patch Holic Освітлююча нічна маска для обличчя Yuja Brightening Sleeping Mask
Patch HolicОсвітлююча нічна маска для обличчя Yuja Brightening Sleeping MaskНічні Маски
70 мл
17.82 €
7.13 €
10.19 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.12 €
1 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Glutathione Brightening Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Glutathione Brightening Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
0.62 €
3.10 € / 100 g
3 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Cica Calming Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Cica Calming Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.30 €
6.50 € / 100 g
Tony Moly Освіжуюча тканинна маска з алое Fresh To Go Aloe Mask Sheet
Tony MolyОсвіжуюча тканинна маска з алое Fresh To Go Aloe Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.80 €
9.00 € / 100 g
Missha Гідрогелева маска для обличчя Time Revolution The First Essence Mask
MisshaГідрогелева маска для обличчя Time Revolution The First Essence MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
5.97 €
19.90 € / 100 g
3 відгуки
Elizavecca Маска для обличчя колагенова Green Piggy Collagen Jella Pack
ElizaveccaМаска для обличчя колагенова Green Piggy Collagen Jella PackЗмивні Маски
100 мл
12.19 €
8.53 €
8.53 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 8.53 €
15 відгуки
Beauugreen Багатофункціональна маска для обличчя з равликом Micro Hole Hydrogel Mask Snail
BeauugreenБагатофункціональна маска для обличчя з равликом Micro Hole Hydrogel Mask SnailТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.99 €
3.19 €
10.63 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.19 €
3 відгуки
Missha Нічна маска-ексфоліант Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Skin Fitness
MisshaНічна маска-ексфоліант Talks Vegan Pocket Sleeping Mask Skin FitnessНічні Маски
10 г
1.84 €
18.40 € / 100 g
3 відгуки
Tony Moly Тканинна маска з огірковим екстрактом Fresh To Go Cucumber Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска з огірковим екстрактом Fresh To Go Cucumber Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.80 €
9.00 € / 100 g
5 відгуки
Tony Moly Тканинна маска з екстрактом ананасу Fresh To Go Pineapple Mask
Tony MolyТканинна маска з екстрактом ананасу Fresh To Go Pineapple MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.81 €
9.05 € / 100 g
2 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Rice
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask RiceТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.70 €
8.95 € / 100 g
25 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Vitamin C
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Vitamin CТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.38 €
17.79 € / 100 ml
1 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Mucin
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask MucinТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.38 €
17.79 € / 100 ml
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Hyaluronic Acid
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Hyaluronic AcidТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.76 €
19.79 € / 100 ml
2 відгуки

Маски для обличчя — це категорія доглядової косметики для інтенсивного догляду, яка допомагає подарувати шкірі додаткову порцію турботи, зволоження та сяйва ✨

Уяви: вечір, улюблений серіал, чашка чаю і твоя маленька б’юті-пауза. Саме для таких моментів створені маски для обличчя — вони допомагають адаптувати догляд під настрій і потреби твоєї шкіри.

Види масок для обличчя

У Ksisters ти знайдеш різні формати масок для обличчя:

  • Тканинні маски — швидкий спосіб подарувати шкірі інтенсивний догляд і хвилинку релаксу. Вони щедро просочені есенцією, щільно прилягають до обличчя та допомагають активним компонентам працювати максимально ефективно.
  • Змивні маски — справжня знахідка для тих, хто любить персоналізований догляд. Глиняні, кремові, гелеві чи з ензимами — легко обрати варіант під конкретні потреби шкіри: очищення, живлення, заспокоєння або сяйво.
  • Нічні маски — працюють, поки ти відпочиваєш. За ніч вони допомагають відновити баланс вологи, заспокоїти шкіру та зробити її більш свіжою і доглянутою вже зранку.  
  • Колагенові маски — ідеальні для догляду за пружністю та гладкістю шкіри. Вони допомагають підтримувати еластичність, дарують відчуття зволоження та надають обличчю здорового сяйва.

Маски для обличчя за типом шкіри та потребами 

Обирай маски для обличчя залежно від того, чого зараз потребує твоя шкіра. Тут знайдеться рішення для будь-якого запиту:

  • Суха шкіра;
  • Жирна;
  • Комбінована;
  • Чутлива;
  • Шкіра, схильна до акне;
  • Зволоження;
  • Заспокоєння;
  • Освітлення;
  • Антивіковий догляд.

Твоя шкіра змінюється — і це нормально. Сьогодні їй може хотітися більше зволоження, а завтра — сяйва або заспокійливого догляду. Саме тому маски для обличчя стали таким must-have у beauty-рутині багатьох дівчат. 

Не зупиняйся на одній: чому б не побалувати свою шкіру та не купити їй декілька засобів? Кожна маска буде ніби подарунком, який закриває ту чи іншу потребу. Комбінуй декілька або використовуй окремо — і нехай твоя шкіра буде неповторною 😌

Чому варто купувати маски для обличчя в Ksisters 

Ksisters — це місце, де корейський догляд стає ближчим і зрозумілішим 💗 Тут ти знайдеш:

  • оригінальну корейську косметику з приємними цінами;
  • перевірені корейські бренди, які люблять beauty-експерти по всьому світу;
  • швидку доставку по країнах ЄС;
  • підтримку клієнтів, коли потрібна допомога з вибором;
  • надійний онлайн-магазин для твого комфортного шопінгу.

Ми знаємо, що вибір косметики іноді схожий на пошук «тієї самої сукні». Тому тут ти можеш спокійно знайти свою ідеальну маску для догляду за шкірою — для моментів, коли хочеться більше турботи про себе ✨

Маска для догляду за шкірою як складова твоєї рутини

Твоя beauty-рутина — це не просто набір баночок на поличці, а маленький щоденний ритуал любові до себе. Додай маску для догляду за шкірою тоді, коли хочеться extra турботи: після насиченого дня, перед важливою подією або просто для моменту «я балую себе». Обирай свій формат: ніжні тканинні маски для швидкого glow, змивні для відчуття свіжості чи нічні, які працюють, поки ти відпочиваєш ✨

Можна використовувати маски на обличчя разово під настрій або зробити їх частиною регулярного догляду. Експериментуй, слухай свою шкіру і створюй свою ідеальну beauty-комбінацію з улюбленими сироватками та кремами. Бо догляд — це не про «треба», а про приємні моменти, які роблять тебе ще більш сяючою 💖

Підписуючись, я погоджуюся з умовами