Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Парабенів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя Aqua Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя Aqua Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
6.30 €
2.74 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 6.30 €
10 відгуки
Lebelage Тонізуюча тканинна маска для обличчя Vitamin Solution Mask
LebelageТонізуюча тканинна маска для обличчя Vitamin Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
4.21 € / 100 ml
13 відгуки
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя з екстрактом гранату Pomegrante Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя з екстрактом гранату Pomegrante Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
4.21 € / 100 ml
10 відгуки
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя з перловим екстрактом Pearl Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя з перловим екстрактом Pearl Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
4.21 € / 100 ml
23 відгуки
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя із зеленим чаєм Green Tea Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя із зеленим чаєм Green Tea Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
4.21 € / 100 ml
30 відгуки
Lebelage Зволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution Mask
LebelageЗволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
8.72 €
3.79 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.97 €
21 відгуки
Lebelage Зволожуюча маска для обличчя з деревним вугіллям Charcoal Solution Mask
LebelageЗволожуюча маска для обличчя з деревним вугіллям Charcoal Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
4.21 € / 100 ml
11 відгуки
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя з алое Aloe Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя з алое Aloe Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
4.21 € / 100 ml
20 відгуки
Round Lab Нічна маска для обличчя 1025 Dokdo Sleeping Mask
Round LabНічна маска для обличчя 1025 Dokdo Sleeping MaskНічні Маски
100 мл
15.52 €
15.52 € / 100 ml
3 відгуки
Medipeel Заспокійлива пілінг-маска з ефектом детоксу Herbal Peel Tox Pro
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Black Pearl & Gold Hydrogel Mask PackТканинні Маски
32 г * 5 шт+1 розміри
19.02 €
11.89 € / 100 g
2 відгуки
Frudia Заспокійлива тканинна маска із екстрактом персика My Orchard Squeeze Mask Peach
FrudiaЗаспокійлива тканинна маска із екстрактом персика My Orchard Squeeze Mask PeachТканинні Маски
20 мл * 10 шт
16.62 €
8.31 € / 100 ml
9 відгуки
Dr. Ceuracle Очищаюча глиняна маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay Pack
Dr. CeuracleОчищаюча глиняна маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay PackЗмивні Маски
115 г
31.23 €
23.42 €
20.37 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.42 €
9 відгуки
Mary & May Нічна маска для обличчя Calendula Peptide Ageless Sleeping Mask
Mary & MayНічна маска для обличчя Calendula Peptide Ageless Sleeping MaskНічні Маски
110 г+1 розміри
19.95 €
18.14 € / 100 g
31 відгуки
Frudia Відновлююча тканинна маска з маслом ши My Orchard Squeeze Mask Shea Butter
FrudiaВідновлююча тканинна маска з маслом ши My Orchard Squeeze Mask Shea ButterТканинні Маски
20 мл * 10 шт+1 розміри
16.62 €
8.31 € / 100 ml
11 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Chamomile Lightening Hydrogel Face Mask
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Chamomile Lightening Hydrogel Face MaskТканинні Маски
32 г * 5 шт+1 розміри
20.69 €
17.59 €
10.99 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 17.59 €
Mary & May Глиняна маска для обличчя Blackberry Complex Glow Wash Off Pack
Mary & MayГлиняна маска для обличчя Blackberry Complex Glow Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
15.56 €
12.45 € / 100 g
18 відгуки
Coxir Антивікова нічна маска для обличчя з пептидами Intensive EGF Peptide Cream Maskpack
Benton Зволожуюча маска для обличчя з алое Aloe Soothing Mask Pack
BentonЗволожуюча маска для обличчя з алое Aloe Soothing Mask PackТканинні Маски
23 г * 10 шт+1 розміри
26.30 €
11.43 € / 100 g
1 відгуки
Benton Заспокійлива маска для обличчя з центеллою Centella CICA Mask Pack
BentonЗаспокійлива маска для обличчя з центеллою Centella CICA Mask PackТканинні Маски
23 г * 10 шт+1 розміри
15.90 €
6.91 € / 100 g
3 відгуки
iUNIK Нічна маска для обличчя з прополісом Propolis Vitamin Sleeping Mask
iUNIKНічна маска для обличчя з прополісом Propolis Vitamin Sleeping MaskНічні Маски
60 мл
11.08 €
18.47 € / 100 ml
43 відгуки
COSRX Нічна живильна маска для обличчя Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask
Elizavecca Маска зволожуюча з алое та колагеном Milky Piggy Herb Soul Hydro Aqua Jella Pack
ElizaveccaМаска зволожуюча з алое та колагеном Milky Piggy Herb Soul Hydro Aqua Jella PackНічні Маски
250 мл
7.17 €
5.74 €
2.30 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.74 €
6 відгуки
Pyunkang Yul Тканинна зволожуюча маска Highly Moisturizing Essence Mask Pack
Pyunkang YulТканинна зволожуюча маска Highly Moisturizing Essence Mask PackТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
21.60 €
8.64 € / 100 ml
9 відгуки
Petitfee & Koelf Смужка для видалення чорних точок на носі Blackhead Removing Strips
Petitfee & KoelfСмужка для видалення чорних точок на носі Blackhead Removing StripsТканинні Маски
0.67 г * 10 шт
5.82 €
83.14 € / 100 g
3 відгуки
Mary & May Глиняна маска для балансування шкіри Rose Hyaluronic Hydra Wash Off Pack
Mary & MayГлиняна маска для балансування шкіри Rose Hyaluronic Hydra Wash Off PackЗмивні Маски
125 г+1 розміри
20.52 €
16.42 € / 100 g
34 відгуки
Frudia Тканинна маска, що віталізує, з кактусом My Orchard Squeeze Mask Cactus
FrudiaТканинна маска, що віталізує, з кактусом My Orchard Squeeze Mask CactusТканинні Маски
20 мл * 10 шт+1 розміри
16.62 €
8.31 € / 100 ml
29 відгуки
Petitfee & Koelf Гідрогелева тонізуюча маска для обличчя з екстрактом какао Cacao Energizing Hydrogel Face Mask
Beauty of Joseon Маска для очищення пор обличчя Red Bean Refreshing Pore Mask
Beauty of JoseonМаска для очищення пор обличчя Red Bean Refreshing Pore MaskЗмивні Маски
140 мл
14.01 €
10.01 € / 100 ml
269 відгуки
P.CALM Маска для обличчя Underpore Mask Pack
P.CALMМаска для обличчя Underpore Mask PackТканинні Маски
30 мл * 5 шт+1 розміри
20.47 €
10.21 €
6.81 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.21 €
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Soothing Mask
Dr. CeuracleМаска для обличчя з екстрактом чайного дереваTea Tree Purifine Soothing MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
21.54 €
9.37 € / 100 ml
1 відгуки
Dr. Ceuracle Маска для обличчя з естрактом прополісу Royal Vita Propolis Antioxidant Mask
Dr. CeuracleМаска для обличчя з естрактом прополісу Royal Vita Propolis Antioxidant MaskТканинні Маски
30 мл * 10 шт+1 розміри
21.54 €
7.18 € / 100 ml
Farmstay Заспокійлива маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming Mask
FarmstayЗаспокійлива маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Tea Tree Biome Calming MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
11.83 €
4.73 € / 100 ml
2 відгуки
Elizavecca Крем-маска нічна з муцином равлика Milky Piggy Glutinous Mask 80% Snail Cream
Farmstay Зволожуюча нічна маска для обличчя Hyaluronic Acid Every Night Sleeping Pack
Farmstay Нічна маска, що відновлює, з керамідами Ceramide Every Night Sleeping Pack

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Маски для обличчя — це категорія доглядової косметики для інтенсивного догляду, яка допомагає подарувати шкірі додаткову порцію турботи, зволоження та сяйва ✨

Уяви: вечір, улюблений серіал, чашка чаю і твоя маленька б’юті-пауза. Саме для таких моментів створені маски для обличчя — вони допомагають адаптувати догляд під настрій і потреби твоєї шкіри.

Види масок для обличчя

У Ksisters ти знайдеш різні формати масок для обличчя:

  • Тканинні маски — швидкий спосіб подарувати шкірі інтенсивний догляд і хвилинку релаксу. Вони щедро просочені есенцією, щільно прилягають до обличчя та допомагають активним компонентам працювати максимально ефективно.
  • Змивні маски — справжня знахідка для тих, хто любить персоналізований догляд. Глиняні, кремові, гелеві чи з ензимами — легко обрати варіант під конкретні потреби шкіри: очищення, живлення, заспокоєння або сяйво.
  • Нічні маски — працюють, поки ти відпочиваєш. За ніч вони допомагають відновити баланс вологи, заспокоїти шкіру та зробити її більш свіжою і доглянутою вже зранку.  
  • Колагенові маски — ідеальні для догляду за пружністю та гладкістю шкіри. Вони допомагають підтримувати еластичність, дарують відчуття зволоження та надають обличчю здорового сяйва.

Маски для обличчя за типом шкіри та потребами 

Обирай маски для обличчя залежно від того, чого зараз потребує твоя шкіра. Тут знайдеться рішення для будь-якого запиту:

  • Суха шкіра;
  • Жирна;
  • Комбінована;
  • Чутлива;
  • Шкіра, схильна до акне;
  • Зволоження;
  • Заспокоєння;
  • Освітлення;
  • Антивіковий догляд.

Твоя шкіра змінюється — і це нормально. Сьогодні їй може хотітися більше зволоження, а завтра — сяйва або заспокійливого догляду. Саме тому маски для обличчя стали таким must-have у beauty-рутині багатьох дівчат. 

Не зупиняйся на одній: чому б не побалувати свою шкіру та не купити їй декілька засобів? Кожна маска буде ніби подарунком, який закриває ту чи іншу потребу. Комбінуй декілька або використовуй окремо — і нехай твоя шкіра буде неповторною 😌

Чому варто купувати маски для обличчя в Ksisters 

Ksisters — це місце, де корейський догляд стає ближчим і зрозумілішим 💗 Тут ти знайдеш:

  • оригінальну корейську косметику з приємними цінами;
  • перевірені корейські бренди, які люблять beauty-експерти по всьому світу;
  • швидку доставку по країнах ЄС;
  • підтримку клієнтів, коли потрібна допомога з вибором;
  • надійний онлайн-магазин для твого комфортного шопінгу.

Ми знаємо, що вибір косметики іноді схожий на пошук «тієї самої сукні». Тому тут ти можеш спокійно знайти свою ідеальну маску для догляду за шкірою — для моментів, коли хочеться більше турботи про себе ✨

Маска для догляду за шкірою як складова твоєї рутини

Твоя beauty-рутина — це не просто набір баночок на поличці, а маленький щоденний ритуал любові до себе. Додай маску для догляду за шкірою тоді, коли хочеться extra турботи: після насиченого дня, перед важливою подією або просто для моменту «я балую себе». Обирай свій формат: ніжні тканинні маски для швидкого glow, змивні для відчуття свіжості чи нічні, які працюють, поки ти відпочиваєш ✨

Можна використовувати маски на обличчя разово під настрій або зробити їх частиною регулярного догляду. Експериментуй, слухай свою шкіру і створюй свою ідеальну beauty-комбінацію з улюбленими сироватками та кремами. Бо догляд — це не про «треба», а про приємні моменти, які роблять тебе ще більш сяючою 💖

Підписуючись, я погоджуюся з умовами