Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Сульфатів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Overnight Collagen Mask
COSRX Гідрогелева маска для обличчя 5 PDRN Hyaluronic Acid Vital Hydrating Hydrogel Mask
PO:DL Гідрогелева маска з керамідами Oat Ceramide Hydromask
PO:DLГідрогелева маска з керамідами Oat Ceramide HydromaskКолагенові Маски
42 г / 1 шт
4.46 €
10.62 € / 100 g
2 відгуки
PO:DL Гідрогелева маска з глутатіоном і екстрактом рису Rice Glutathione Hydromask
PO:DLГідрогелева маска з глутатіоном і екстрактом рису Rice Glutathione HydromaskКолагенові Маски
38 г / 1 шт
5.95 €
4.17 €
10.97 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 4.00 €
PO:DL Гідрогелева маска з гіалуроновою кислотою і екстрактом ячменю Barley Hyal-Some Hydromask
PO:DL Гідрогелева маска з гіалуроновою кислотою 2X TGG Care Hyaluronic Hydromask
Cell Fusion C Бар’єрна зволожуюча маска Low pH pHarrier Mask
Cell Fusion CБар’єрна зволожуюча маска Low pH pHarrier MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
22.44 €
8.98 € / 100 ml
2 відгуки
Numbuzin Ліфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face Mask
NumbuzinЛіфтинг-маска для обличчя No.9 Nad Bio Lifting-Sil Full Face MaskТканинні Маски
48 мл / 1 шт+1 розміри
4.43 €
9.23 € / 100 ml
3 відгуки
Torriden Зміцнююча маска для обличчя Cellmazing Firming Gel Mask
TorridenЗміцнююча маска для обличчя Cellmazing Firming Gel MaskТканинні Маски
45 г / 1 шт+1 розміри
9.77 €
21.71 € / 100 g
ANUA Колагенова маска з екстрактом серцелиста Heartleaf 70 Soothing Collagen Mask
ANUAКолагенова маска з екстрактом серцелиста Heartleaf 70 Soothing Collagen MaskКолагенові Маски
38 г / 1 шт
3.65 €
9.61 € / 100 g
3 відгуки
ANUA Колагенова маска для обличчя з екстрактом рису Rice 70 Glow Collagen Mask
ANUAКолагенова маска для обличчя з екстрактом рису Rice 70 Glow Collagen MaskКолагенові Маски
38 г / 1 шт
3.65 €
9.61 € / 100 g
3 відгуки
LUVUM Гелева маска для обличчя з екстрактом плодів юдзу Afterglow Yuja Gel Mask
LUVUM Порозвужуюча грязьова маска для обличчя Pore Reset Mud Mask
LUVUMПорозвужуюча грязьова маска для обличчя Pore Reset Mud MaskТканинні Маски
16 г / 1 шт
4.94 €
30.88 € / 100 g
1 відгуки
Skin1004 Релакс-маска для обличчя з екстрактом центелли та чайного дерева Madagascar Centella Tea-Trica Relaxing Mask
CKD Освітлююча гідрогелева маска зі спікулами та вітаміном С Vita C Teca Blemish Shot Mask
I'm from Зволожуюча тканинна маска для обличчя з екстрактом рису Rice Sheet Mask
I'm fromЗволожуюча тканинна маска для обличчя з екстрактом рису Rice Sheet MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт+1 розміри
2.51 €
12.55 € / 100 ml
1 відгуки
Lebelage Тканинна маска з колагеном Dr. Capsule Collagen Mask Pack
LebelageТканинна маска з колагеном Dr. Capsule Collagen Mask PackТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
1.23 €
4.92 € / 100 ml
3 відгуки
Lebelage Тканинна маска для обличчя Dr. Capsule Aqua Mask Pack
LebelageТканинна маска для обличчя Dr. Capsule Aqua Mask PackТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
1.23 €
4.92 € / 100 ml
1 відгуки
Mizon Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою Hyalugen Pearly Jelly Mask
Frudia РН-балансова маска Air Mask 24 Watery
FrudiaРН-балансова маска Air Mask 24 WateryТканинні Маски
25 мл / 1 шт
2.00 €
8.00 € / 100 ml
Frudia Тканинна маска для обличчя з малиною My Orchard Squeeze Mask Raspberry Wine
FrudiaТканинна маска для обличчя з малиною My Orchard Squeeze Mask Raspberry WineТканинні Маски
20 мл / 1 шт+1 розміри
1.40 €
7.00 € / 100 ml
14 відгуки
Mary & May Заспокійлива глиняна маска Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off Pack
Mary & MayЗаспокійлива глиняна маска Vegan Cica Teatree Soothing Wash Off PackЗмивні Маски
30 г+1 розміри
8.55 €
7.27 €
24.23 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.03 €
3 відгуки
Frudia Зволожуюча тканинна маска з екстрактом чорниці Blueberry Hydrating Mask
FrudiaЗволожуюча тканинна маска з екстрактом чорниці Blueberry Hydrating MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт
2.00 €
10.00 € / 100 ml
5 відгуки
Benton Тканинна маска з високим вмістом муцину равлика та бджолиною отрутою Snail Bee High Content Mask Pack
Ma:nyo Маска для обличчя Bifida Biome Ampoule Mask
Ma:nyoМаска для обличчя Bifida Biome Ampoule MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.29 €
10.97 € / 100 g
7 відгуки
Ma:nyo Маска для обличчя Galac Niacin Essence Mask
Ma:nyoМаска для обличчя Galac Niacin Essence MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.29 €
10.97 € / 100 g
3 відгуки
Dewytree Маска для обличчя AC Ctrl EX Deep Mask
DewytreeМаска для обличчя AC Ctrl EX Deep MaskТканинні Маски
27 г / 1 шт+1 розміри
2.84 €
1.42 €
5.26 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.42 €
2 відгуки
Dr. Ceuracle Маска для обличчя Hyal Reyouth Lifting Mask
Dr. CeuracleМаска для обличчя Hyal Reyouth Lifting MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт+1 розміри
1.95 €
7.80 € / 100 ml
1 відгуки
Some By Mi Освітлювальна маска для обличчя Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum Mask
Some By MiОсвітлювальна маска для обличчя Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.90 €
7.60 € / 100 g
5 відгуки
Skin79 Тканинна маска для обличчя Animal Mask Panda
Skin79Тканинна маска для обличчя Animal Mask PandaТканинні Маски
23 мл / 1 шт+1 розміри
1.30 €
5.65 € / 100 ml
7 відгуки
Mary & May Маска для сяйва шкіри Lemon Niacinamide Glow Wash Off Pack
Mary & MayМаска для сяйва шкіри Lemon Niacinamide Glow Wash Off PackЗмивні Маски
30 г+1 розміри
8.55 €
7.70 €
25.67 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.70 €
6 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для сяйва шкіри Red Diamond Brightening Glow Luminous Ampoule Mask
Some By MiТканинна маска для сяйва шкіри Red Diamond Brightening Glow Luminous Ampoule MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.82 €
7.28 € / 100 g
3 відгуки
Benton Маска з ферментованими компонентами та пептидами Fermentation Mask Pack
BentonМаска з ферментованими компонентами та пептидами Fermentation Mask PackТканинні Маски
20 г / 1 шт+1 розміри
2.21 €
11.05 € / 100 g
4 відгуки
Some By Mi Заспокійлива маска з чайним деревом 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule Mask
Some By MiЗаспокійлива маска з чайним деревом 30 Days Tea Tree Calming Glow Luminous Ampoule MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт+1 розміри
2.25 €
9.00 € / 100 g
4 відгуки

Маски для обличчя — це категорія доглядової косметики для інтенсивного догляду, яка допомагає подарувати шкірі додаткову порцію турботи, зволоження та сяйва ✨

Уяви: вечір, улюблений серіал, чашка чаю і твоя маленька б’юті-пауза. Саме для таких моментів створені маски для обличчя — вони допомагають адаптувати догляд під настрій і потреби твоєї шкіри.

Види масок для обличчя

У Ksisters ти знайдеш різні формати масок для обличчя:

  • Тканинні маски — швидкий спосіб подарувати шкірі інтенсивний догляд і хвилинку релаксу. Вони щедро просочені есенцією, щільно прилягають до обличчя та допомагають активним компонентам працювати максимально ефективно.
  • Змивні маски — справжня знахідка для тих, хто любить персоналізований догляд. Глиняні, кремові, гелеві чи з ензимами — легко обрати варіант під конкретні потреби шкіри: очищення, живлення, заспокоєння або сяйво.
  • Нічні маски — працюють, поки ти відпочиваєш. За ніч вони допомагають відновити баланс вологи, заспокоїти шкіру та зробити її більш свіжою і доглянутою вже зранку.  
  • Колагенові маски — ідеальні для догляду за пружністю та гладкістю шкіри. Вони допомагають підтримувати еластичність, дарують відчуття зволоження та надають обличчю здорового сяйва.

Маски для обличчя за типом шкіри та потребами 

Обирай маски для обличчя залежно від того, чого зараз потребує твоя шкіра. Тут знайдеться рішення для будь-якого запиту:

  • Суха шкіра;
  • Жирна;
  • Комбінована;
  • Чутлива;
  • Шкіра, схильна до акне;
  • Зволоження;
  • Заспокоєння;
  • Освітлення;
  • Антивіковий догляд.

Твоя шкіра змінюється — і це нормально. Сьогодні їй може хотітися більше зволоження, а завтра — сяйва або заспокійливого догляду. Саме тому маски для обличчя стали таким must-have у beauty-рутині багатьох дівчат. 

Не зупиняйся на одній: чому б не побалувати свою шкіру та не купити їй декілька засобів? Кожна маска буде ніби подарунком, який закриває ту чи іншу потребу. Комбінуй декілька або використовуй окремо — і нехай твоя шкіра буде неповторною 😌

Чому варто купувати маски для обличчя в Ksisters 

Ksisters — це місце, де корейський догляд стає ближчим і зрозумілішим 💗 Тут ти знайдеш:

  • оригінальну корейську косметику з приємними цінами;
  • перевірені корейські бренди, які люблять beauty-експерти по всьому світу;
  • швидку доставку по країнах ЄС;
  • підтримку клієнтів, коли потрібна допомога з вибором;
  • надійний онлайн-магазин для твого комфортного шопінгу.

Ми знаємо, що вибір косметики іноді схожий на пошук «тієї самої сукні». Тому тут ти можеш спокійно знайти свою ідеальну маску для догляду за шкірою — для моментів, коли хочеться більше турботи про себе ✨

Маска для догляду за шкірою як складова твоєї рутини

Твоя beauty-рутина — це не просто набір баночок на поличці, а маленький щоденний ритуал любові до себе. Додай маску для догляду за шкірою тоді, коли хочеться extra турботи: після насиченого дня, перед важливою подією або просто для моменту «я балую себе». Обирай свій формат: ніжні тканинні маски для швидкого glow, змивні для відчуття свіжості чи нічні, які працюють, поки ти відпочиваєш ✨

Можна використовувати маски на обличчя разово під настрій або зробити їх частиною регулярного догляду. Експериментуй, слухай свою шкіру і створюй свою ідеальну beauty-комбінацію з улюбленими сироватками та кремами. Бо догляд — це не про «треба», а про приємні моменти, які роблять тебе ще більш сяючою 💖

Підписуючись, я погоджуюся з умовами