Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Сульфатів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Missha Тканинна маска для обличчя Mascure Whitening Solution Sheet Mask Glutathione
MisshaТканинна маска для обличчя Mascure Whitening Solution Sheet Mask GlutathioneТканинні Маски
27 мл / 1 шт
1.40 €
5.19 € / 100 ml
3 відгуки
Missha Маска для обличчя Vita C Plus Ampoule Mask
MisshaМаска для обличчя Vita C Plus Ampoule MaskТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.20 €
8.15 € / 100 g
Missha Тканинна маска для обличчя Mascure Moisture Barrier Solution Sheet Mask Ceramide
MisshaТканинна маска для обличчя Mascure Moisture Barrier Solution Sheet Mask CeramideТканинні Маски
28 мл / 1 шт
2.33 €
8.32 € / 100 ml
8 відгуки
A'pieu Маска для сну з маслом ши Fresh Mate Shea Butter Mask Nutrition
A'pieuМаска для сну з маслом ши Fresh Mate Shea Butter Mask NutritionНічні Маски
50 мл
5.60 €
11.20 € / 100 ml
28 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Charcoal Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Charcoal Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.98 €
9.43 € / 100 ml
1 відгуки
Pyunkang Yul Глиняна маска Calming Pore Clear Wash Off Pack
Pyunkang YulГлиняна маска Calming Pore Clear Wash Off PackЗмивні Маски
100 мл
16.96 €
16.96 € / 100 ml
13 відгуки
A'pieu Тканинна маска з екстрактом мандарину Icing Sweet Bar Sheet Mask Hanrabong
A'pieuТканинна маска з екстрактом мандарину Icing Sweet Bar Sheet Mask HanrabongТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.48 €
7.05 € / 100 g
1 відгуки
Dear, Klairs Маска для обличчя Freshly Juiced Vitamin E Mask
Dear, KlairsМаска для обличчя Freshly Juiced Vitamin E MaskНічні Маски
90 г
22.40 €
24.89 € / 100 g
1 відгуки
Dear, Klairs Заспокійлива тканинна маска для обличчя Midnight Blue Calming Sheet Mask
Dear, KlairsЗаспокійлива тканинна маска для обличчя Midnight Blue Calming Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
3.03 €
12.12 € / 100 ml
2 відгуки
Dear, Klairs Тканинна маска для обличчя Rich Moist Soothing Tencel Sheet Mask
Dear, KlairsТканинна маска для обличчя Rich Moist Soothing Tencel Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
2.62 €
10.48 € / 100 ml
Farmstay Тканинна маска для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Mask Sheet
FarmstayТканинна маска для обличчя Citrus Yuja Vitalizing Mask SheetТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.03 €
4.48 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Lychee Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Lychee Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
0.80 €
3.48 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.80 €
17 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Carrot Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Carrot Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
0.74 €
3.22 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.74 €
10 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Tea Tree Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Tea Tree Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
0.62 €
2.70 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.62 €
8 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Olive Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Olive Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.03 €
4.48 € / 100 ml
1 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Peach Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Peach Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.14 €
4.96 € / 100 ml
14 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Coconut Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Coconut Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
0.98 €
4.26 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.98 €
6 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Artemisia Ampoule Mask
MisshaТканинна маска для обличчя Artemisia Ampoule MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
2.76 €
11.04 € / 100 g
2 відгуки
Esfolio Освіжаюча тканинна маска з керамідами та кофеїном Pure Skin Ceramide Caffeine Essence Mask Sheet
Esfolio Маска для обличчя з ніацинамідом Pure Skin Niacinamide Black Bean Essence Mask Sheet
EsfolioМаска для обличчя з ніацинамідом Pure Skin Niacinamide Black Bean Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.64 €
2.56 € / 100 ml
8 відгуки
Beauty of Joseon Освіжаюча маска для обличчя із центелою Centella Asiatica Calming Mask
Beauty of JoseonОсвіжаюча маска для обличчя із центелою Centella Asiatica Calming MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
2.49 €
9.96 € / 100 ml
38 відгуки
Missha Тканинна маска Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Skin Fitness
MisshaТканинна маска Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Skin FitnessТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.95 €
10.93 € / 100 g
Missha Тканинна маска Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Power Cleanse
MisshaТканинна маска Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Power CleanseТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.21 €
8.19 € / 100 g
Missha Тканинна маска Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Hydro Booster
MisshaТканинна маска Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Hydro BoosterТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.21 €
8.19 € / 100 g
2 відгуки
Esfolio Маска з екстрактами трав Pure Skin Herb Essence Mask
EsfolioМаска з екстрактами трав Pure Skin Herb Essence MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.64 €
2.56 € / 100 ml
19 відгуки
Esfolio Маска із екстрактом троянди Pure Skin Rose Essence Mask
EsfolioМаска із екстрактом троянди Pure Skin Rose Essence MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.28 €
5.12 € / 100 ml
14 відгуки
Esfolio Заспокійлива маска для тканини Pure Skin Aloe Essence Mask Sheet
EsfolioЗаспокійлива маска для тканини Pure Skin Aloe Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.28 €
5.12 € / 100 ml
14 відгуки
Esfolio Маска на основі зеленого чаю Pure Skin Green Tea Essence Mask Sheet
EsfolioМаска на основі зеленого чаю Pure Skin Green Tea Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
22 відгуки
Esfolio Колагенова маска для обличчя Pure Skin Collagen Essence Mask Sheet
EsfolioКолагенова маска для обличчя Pure Skin Collagen Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
9 відгуки
Esfolio Маска з екстрактом перлів Pure Skin Pearl Essence Mask Sheet
EsfolioМаска з екстрактом перлів Pure Skin Pearl Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
9 відгуки
Esfolio Маска з екстрактом меду Pure Skin Honey Essence Mask Sheet
EsfolioМаска з екстрактом меду Pure Skin Honey Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.04 €
4.16 € / 100 ml
20 відгуки
Esfolio Маска із вулканічним попелом Pure Skin Volcanic Ash Essence Mask Sheet
EsfolioМаска із вулканічним попелом Pure Skin Volcanic Ash Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.64 €
2.56 € / 100 ml
4 відгуки
Esfolio Маска на основі фільтрату секрету равлика Pure Skin Snail Essence Mask Sheet
EsfolioМаска на основі фільтрату секрету равлика Pure Skin Snail Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
8 відгуки
Esfolio Маска на основі молока Pure Skin Milk Essence Mask Sheet
EsfolioМаска на основі молока Pure Skin Milk Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.04 €
4.16 € / 100 ml
19 відгуки
Esfolio Маска на основі яєчної есенції Pure Skin Egg Essence Mask Sheet
EsfolioМаска на основі яєчної есенції Pure Skin Egg Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
3 відгуки
Tony Moly Тканинна маска з авокадо екстрактом Fresh To Go Avocado Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска з авокадо екстрактом Fresh To Go Avocado Mask SheetТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.80 €
7.20 € / 100 g
3 відгуки

Маски для обличчя — це категорія доглядової косметики для інтенсивного догляду, яка допомагає подарувати шкірі додаткову порцію турботи, зволоження та сяйва ✨

Уяви: вечір, улюблений серіал, чашка чаю і твоя маленька б’юті-пауза. Саме для таких моментів створені маски для обличчя — вони допомагають адаптувати догляд під настрій і потреби твоєї шкіри.

Види масок для обличчя

У Ksisters ти знайдеш різні формати масок для обличчя:

  • Тканинні маски — швидкий спосіб подарувати шкірі інтенсивний догляд і хвилинку релаксу. Вони щедро просочені есенцією, щільно прилягають до обличчя та допомагають активним компонентам працювати максимально ефективно.
  • Змивні маски — справжня знахідка для тих, хто любить персоналізований догляд. Глиняні, кремові, гелеві чи з ензимами — легко обрати варіант під конкретні потреби шкіри: очищення, живлення, заспокоєння або сяйво.
  • Нічні маски — працюють, поки ти відпочиваєш. За ніч вони допомагають відновити баланс вологи, заспокоїти шкіру та зробити її більш свіжою і доглянутою вже зранку.  
  • Колагенові маски — ідеальні для догляду за пружністю та гладкістю шкіри. Вони допомагають підтримувати еластичність, дарують відчуття зволоження та надають обличчю здорового сяйва.

Маски для обличчя за типом шкіри та потребами 

Обирай маски для обличчя залежно від того, чого зараз потребує твоя шкіра. Тут знайдеться рішення для будь-якого запиту:

  • Суха шкіра;
  • Жирна;
  • Комбінована;
  • Чутлива;
  • Шкіра, схильна до акне;
  • Зволоження;
  • Заспокоєння;
  • Освітлення;
  • Антивіковий догляд.

Твоя шкіра змінюється — і це нормально. Сьогодні їй може хотітися більше зволоження, а завтра — сяйва або заспокійливого догляду. Саме тому маски для обличчя стали таким must-have у beauty-рутині багатьох дівчат. 

Не зупиняйся на одній: чому б не побалувати свою шкіру та не купити їй декілька засобів? Кожна маска буде ніби подарунком, який закриває ту чи іншу потребу. Комбінуй декілька або використовуй окремо — і нехай твоя шкіра буде неповторною 😌

Чому варто купувати маски для обличчя в Ksisters 

Ksisters — це місце, де корейський догляд стає ближчим і зрозумілішим 💗 Тут ти знайдеш:

  • оригінальну корейську косметику з приємними цінами;
  • перевірені корейські бренди, які люблять beauty-експерти по всьому світу;
  • швидку доставку по країнах ЄС;
  • підтримку клієнтів, коли потрібна допомога з вибором;
  • надійний онлайн-магазин для твого комфортного шопінгу.

Ми знаємо, що вибір косметики іноді схожий на пошук «тієї самої сукні». Тому тут ти можеш спокійно знайти свою ідеальну маску для догляду за шкірою — для моментів, коли хочеться більше турботи про себе ✨

Маска для догляду за шкірою як складова твоєї рутини

Твоя beauty-рутина — це не просто набір баночок на поличці, а маленький щоденний ритуал любові до себе. Додай маску для догляду за шкірою тоді, коли хочеться extra турботи: після насиченого дня, перед важливою подією або просто для моменту «я балую себе». Обирай свій формат: ніжні тканинні маски для швидкого glow, змивні для відчуття свіжості чи нічні, які працюють, поки ти відпочиваєш ✨

Можна використовувати маски на обличчя разово під настрій або зробити їх частиною регулярного догляду. Експериментуй, слухай свою шкіру і створюй свою ідеальну beauty-комбінацію з улюбленими сироватками та кремами. Бо догляд — це не про «треба», а про приємні моменти, які роблять тебе ще більш сяючою 💖

Підписуючись, я погоджуюся з умовами