Подарунок при замовленні понад 50 €
Потреби Шкіри:

Тьмяна Шкіра

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Missha Тканинна маска Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Skin Fitness
MisshaТканинна маска Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Skin FitnessТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.95 €
10.93 € / 100 g
Missha Тканинна маска Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Power Cleanse
MisshaТканинна маска Talks Vegan Squeeze Sheet Mask Power CleanseТканинні Маски
27 г / 1 шт
2.21 €
8.19 € / 100 g
Esfolio Маска з екстрактом перлів Pure Skin Pearl Essence Mask Sheet
EsfolioМаска з екстрактом перлів Pure Skin Pearl Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
9 відгуки
Esfolio Маска з екстрактом меду Pure Skin Honey Essence Mask Sheet
EsfolioМаска з екстрактом меду Pure Skin Honey Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.04 €
4.16 € / 100 ml
20 відгуки
Esfolio Маска на основі яєчної есенції Pure Skin Egg Essence Mask Sheet
EsfolioМаска на основі яєчної есенції Pure Skin Egg Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
3 відгуки
Some By Mi Маска для обличчя Galactomyces Glutathione Daily Mask
Some By MiМаска для обличчя Galactomyces Glutathione Daily MaskТканинні Маски
350 мл / 30 шт
14.97 €
4.28 € / 100 ml
3 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Vitamin Brightening Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Vitamin Brightening Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.22 €
6.10 € / 100 g
2 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Galactomyces Glutathione Glow Serum Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Galactomyces Glutathione Glow Serum MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
1.70 €
7.73 € / 100 g
1 відгуки
Cu Skin Відновлююча маска для обличчя CU: Vitamin U Essence Soothing Mask
Cu SkinВідновлююча маска для обличчя CU: Vitamin U Essence Soothing MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
3.83 €
15.32 € / 100 g
3 відгуки
Mizon Тканинна маска для обличчя, що освітлює, з екстрактом граната Joyful Time Essence Mask Pomegranate
Dr. Reju-All Відновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Dr. Reju-AllВідновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
36 мл * 4 шт+1 розміри
16.88 €
11.72 € / 100 ml
1 відгуки
Nacific Маска для обличчя з ніацинамідом Niacinamide Brightening Mask Pack
NacificМаска для обличчя з ніацинамідом Niacinamide Brightening Mask PackТканинні Маски
30 г * 10 шт+1 розміри
21.25 €
7.08 € / 100 g
Arocell Гелева маска для обличчя Super Power Mask Ex
ArocellГелева маска для обличчя Super Power Mask ExТканинні Маски
42 г * 4 шт+1 розміри
19.02 €
11.32 € / 100 g
Arencia Тканинна маска для обличчя з екстрактом гіссопу Holy Hyssop Sheet Mask
ArenciaТканинна маска для обличчя з екстрактом гіссопу Holy Hyssop Sheet MaskТканинні Маски
27 мл * 5 шт+1 розміри
18.23 €
13.50 € / 100 ml
1 відгуки
Celimax Кремова маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Cream Mask
CelimaxКремова маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Cream MaskТканинні Маски
20 г * 4 шт+1 розміри
26.53 €
33.16 € / 100 g
Celimax Маска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum Mask
CelimaxМаска для обличчя Pore + Dark Spot Brightening Serum MaskТканинні Маски
27 мл * 10 шт+1 розміри
31.17 €
11.54 € / 100 ml
Dear, Klairs Вітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet Mask
Dear, KlairsВітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
17.10 €
15.39 €
12.31 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.39 €
Sungboon Editor Ліфтинг-маска для обличчя Green Tomato Pore Lifting Ampoule Mask
Sungboon EditorЛіфтинг-маска для обличчя Green Tomato Pore Lifting Ampoule MaskТканинні Маски
23 г * 10 шт+1 розміри
27.83 €
12.10 € / 100 g
1 відгуки
Skin1004 Тканинна маска для сяйва шкіри Madagascar Centella Tone Brightening Glow Mask
Skin1004Тканинна маска для сяйва шкіри Madagascar Centella Tone Brightening Glow MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
12.39 €
9.91 € / 100 ml
4 відгуки
UIQ Тканинна маска для обличчя Biome Barrier Sheet Mask
UIQТканинна маска для обличчя Biome Barrier Sheet MaskТканинні Маски
26 мл * 5 шт+1 розміри
17.76 €
11.54 €
8.88 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.54 €
Sungboon Editor Маска для обличчя Active Marine Astaxanthin Mask
Sungboon EditorМаска для обличчя Active Marine Astaxanthin MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
38.98 €
31.18 €
13.56 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 31.18 €
1 відгуки
Genabelle Омолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating Mask
GenabelleОмолоджуюча маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
20.71 €
16.57 € / 100 ml
1 відгуки
Torriden Освітлююча маска для обличчя Cellmazing Brightening Mask
TorridenОсвітлююча маска для обличчя Cellmazing Brightening MaskТканинні Маски
26 мл * 10 шт+1 розміри
30.47 €
11.72 € / 100 ml
RETURNU Вітамінна тканинна маска для обличчя Vitatone Facial Sheet Mask
RETURNUВітамінна тканинна маска для обличчя Vitatone Facial Sheet MaskТканинні Маски
25 г * 5 шт+1 розміри
14.34 €
11.47 € / 100 g
APLB Тканинна маска для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Sheet Mask
APLBТканинна маска для обличчя з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Sheet MaskТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
13.68 €
5.47 € / 100 ml
9 відгуки
Cell Fusion C Освітлююча вітамінна маска для обличчя Radiance Vita Mask
Cell Fusion CОсвітлююча вітамінна маска для обличчя Radiance Vita MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
18.59 €
14.87 € / 100 ml
Rawquest Тканинна чорна маска для обличчя з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Black Mask
RawquestТканинна чорна маска для обличчя з екстрактом розторопші Milk Thistle Brightening SPA Black MaskТканинні Маски
28 мл * 5 шт+1 розміри
12.25 €
9.19 €
6.56 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.19 €
6 відгуки
Lebelage Вітамінізована тканинна маска Dr. Capsule Vitamin Mask Pack
LebelageВітамінізована тканинна маска Dr. Capsule Vitamin Mask PackТканинні Маски
25 мл * 10 шт+1 розміри
11.07 €
4.43 € / 100 ml
1 відгуки
Lebelage Тонізуюча тканинна маска для обличчя Vitamin Solution Mask
LebelageТонізуюча тканинна маска для обличчя Vitamin Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
4.21 € / 100 ml
13 відгуки
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя з екстрактом гранату Pomegrante Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя з екстрактом гранату Pomegrante Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
4.21 € / 100 ml
10 відгуки
Lebelage Зволожуюча тканинна маска для обличчя з перловим екстрактом Pearl Solution Mask
LebelageЗволожуюча тканинна маска для обличчя з перловим екстрактом Pearl Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
4.21 € / 100 ml
23 відгуки
Lebelage Зволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution Mask
LebelageЗволожуюча маска для обличчя з коензимом Coenzyme Q-10 Solution MaskТканинні Маски
23 мл * 10 шт+1 розміри
9.69 €
8.72 €
3.79 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 5.97 €
21 відгуки
Medipeel Заспокійлива пілінг-маска з ефектом детоксу Herbal Peel Tox Pro
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Black Pearl & Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Black Pearl & Gold Hydrogel Mask PackТканинні Маски
32 г * 5 шт+1 розміри
19.02 €
11.89 € / 100 g
2 відгуки
Dr. Ceuracle Очищаюча глиняна маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay Pack
Dr. CeuracleОчищаюча глиняна маска для обличчя з матчею Jeju Matcha Clay PackЗмивні Маски
115 г
31.23 €
23.42 €
20.37 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.42 €
9 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Маски для обличчя — це категорія доглядової косметики для інтенсивного догляду, яка допомагає подарувати шкірі додаткову порцію турботи, зволоження та сяйва ✨

Уяви: вечір, улюблений серіал, чашка чаю і твоя маленька б’юті-пауза. Саме для таких моментів створені маски для обличчя — вони допомагають адаптувати догляд під настрій і потреби твоєї шкіри.

Види масок для обличчя

У Ksisters ти знайдеш різні формати масок для обличчя:

  • Тканинні маски — швидкий спосіб подарувати шкірі інтенсивний догляд і хвилинку релаксу. Вони щедро просочені есенцією, щільно прилягають до обличчя та допомагають активним компонентам працювати максимально ефективно.
  • Змивні маски — справжня знахідка для тих, хто любить персоналізований догляд. Глиняні, кремові, гелеві чи з ензимами — легко обрати варіант під конкретні потреби шкіри: очищення, живлення, заспокоєння або сяйво.
  • Нічні маски — працюють, поки ти відпочиваєш. За ніч вони допомагають відновити баланс вологи, заспокоїти шкіру та зробити її більш свіжою і доглянутою вже зранку.  
  • Колагенові маски — ідеальні для догляду за пружністю та гладкістю шкіри. Вони допомагають підтримувати еластичність, дарують відчуття зволоження та надають обличчю здорового сяйва.

Маски для обличчя за типом шкіри та потребами 

Обирай маски для обличчя залежно від того, чого зараз потребує твоя шкіра. Тут знайдеться рішення для будь-якого запиту:

  • Суха шкіра;
  • Жирна;
  • Комбінована;
  • Чутлива;
  • Шкіра, схильна до акне;
  • Зволоження;
  • Заспокоєння;
  • Освітлення;
  • Антивіковий догляд.

Твоя шкіра змінюється — і це нормально. Сьогодні їй може хотітися більше зволоження, а завтра — сяйва або заспокійливого догляду. Саме тому маски для обличчя стали таким must-have у beauty-рутині багатьох дівчат. 

Не зупиняйся на одній: чому б не побалувати свою шкіру та не купити їй декілька засобів? Кожна маска буде ніби подарунком, який закриває ту чи іншу потребу. Комбінуй декілька або використовуй окремо — і нехай твоя шкіра буде неповторною 😌

Чому варто купувати маски для обличчя в Ksisters 

Ksisters — це місце, де корейський догляд стає ближчим і зрозумілішим 💗 Тут ти знайдеш:

  • оригінальну корейську косметику з приємними цінами;
  • перевірені корейські бренди, які люблять beauty-експерти по всьому світу;
  • швидку доставку по країнах ЄС;
  • підтримку клієнтів, коли потрібна допомога з вибором;
  • надійний онлайн-магазин для твого комфортного шопінгу.

Ми знаємо, що вибір косметики іноді схожий на пошук «тієї самої сукні». Тому тут ти можеш спокійно знайти свою ідеальну маску для догляду за шкірою — для моментів, коли хочеться більше турботи про себе ✨

Маска для догляду за шкірою як складова твоєї рутини

Твоя beauty-рутина — це не просто набір баночок на поличці, а маленький щоденний ритуал любові до себе. Додай маску для догляду за шкірою тоді, коли хочеться extra турботи: після насиченого дня, перед важливою подією або просто для моменту «я балую себе». Обирай свій формат: ніжні тканинні маски для швидкого glow, змивні для відчуття свіжості чи нічні, які працюють, поки ти відпочиваєш ✨

Можна використовувати маски на обличчя разово під настрій або зробити їх частиною регулярного догляду. Експериментуй, слухай свою шкіру і створюй свою ідеальну beauty-комбінацію з улюбленими сироватками та кремами. Бо догляд — це не про «треба», а про приємні моменти, які роблять тебе ще більш сяючою 💖

Підписуючись, я погоджуюся з умовами