Подарунок при замовленні понад 50 €
Час Застосування:

Універсальний

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Esfolio Заспокійлива маска для тканини Pure Skin Aloe Essence Mask Sheet
EsfolioЗаспокійлива маска для тканини Pure Skin Aloe Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.28 €
5.12 € / 100 ml
14 відгуки
Esfolio Маска на основі зеленого чаю Pure Skin Green Tea Essence Mask Sheet
EsfolioМаска на основі зеленого чаю Pure Skin Green Tea Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
22 відгуки
Esfolio Колагенова маска для обличчя Pure Skin Collagen Essence Mask Sheet
EsfolioКолагенова маска для обличчя Pure Skin Collagen Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
9 відгуки
Esfolio Маска з екстрактом перлів Pure Skin Pearl Essence Mask Sheet
EsfolioМаска з екстрактом перлів Pure Skin Pearl Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
9 відгуки
Esfolio Маска з екстрактом меду Pure Skin Honey Essence Mask Sheet
EsfolioМаска з екстрактом меду Pure Skin Honey Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.04 €
4.16 € / 100 ml
20 відгуки
Esfolio Маска із вулканічним попелом Pure Skin Volcanic Ash Essence Mask Sheet
EsfolioМаска із вулканічним попелом Pure Skin Volcanic Ash Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
0.64 €
2.56 € / 100 ml
4 відгуки
Esfolio Маска на основі фільтрату секрету равлика Pure Skin Snail Essence Mask Sheet
EsfolioМаска на основі фільтрату секрету равлика Pure Skin Snail Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
8 відгуки
Esfolio Маска на основі молока Pure Skin Milk Essence Mask Sheet
EsfolioМаска на основі молока Pure Skin Milk Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.04 €
4.16 € / 100 ml
19 відгуки
Esfolio Маска на основі яєчної есенції Pure Skin Egg Essence Mask Sheet
EsfolioМаска на основі яєчної есенції Pure Skin Egg Essence Mask SheetТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.25 €
5.00 € / 100 ml
3 відгуки
Tony Moly Тканинна маска з авокадо екстрактом Fresh To Go Avocado Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска з авокадо екстрактом Fresh To Go Avocado Mask SheetТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.80 €
7.20 € / 100 g
3 відгуки
Tony Moly Тканинна маска з екстрактом кокосу Fresh To Go Coconut Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска з екстрактом кокосу Fresh To Go Coconut Mask SheetТканинні Маски
25 г / 1 шт
1.80 €
7.20 € / 100 g
8 відгуки
Farmstay Тканинна маска для обличчя Real Aloe Vera Essence Mask
FarmstayТканинна маска для обличчя Real Aloe Vera Essence MaskТканинні Маски
23 мл / 1 шт
1.23 €
0.86 €
3.74 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.86 €
12 відгуки
Skin1004 Гарбузова маска для обличчя Zombie Beauty Pumpkin Pack
Skin1004Гарбузова маска для обличчя Zombie Beauty Pumpkin PackЗмивні Маски
4 г * 16 шт
19.57 €
30.58 € / 100 g
4 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя I'm Lavender Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска для обличчя I'm Lavender Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.60 €
7.62 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Red Ginseng Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Red Ginseng Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.92 €
9.14 € / 100 ml
The Saem Тканинна маска Natural Acai Berry Mask Sheet
The SaemТканинна маска Natural Acai Berry Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Pomegranate Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Pomegranate Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Маска для обличчя Galactomyces Glutathione Daily Mask
Some By MiМаска для обличчя Galactomyces Glutathione Daily MaskТканинні Маски
350 мл / 30 шт
14.97 €
4.28 € / 100 ml
3 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Vitamin Brightening Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Vitamin Brightening Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.22 €
6.10 € / 100 g
2 відгуки
Some By Mi Маска для обличчя Retinol Intense Daily Mask
Some By MiМаска для обличчя Retinol Intense Daily MaskТканинні Маски
350 мл / 30 шт
18.04 €
5.15 € / 100 ml
12 відгуки
Some By Mi Маска для обличчя з кислотами Real Aha-Bha-Pha Calming Care Mask
Some By MiМаска для обличчя з кислотами Real Aha-Bha-Pha Calming Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.71 €
8.55 € / 100 g
11 відгуки
Tony Moly Тканинна маска із екстрактом винограду Fresh To Go Grape Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска із екстрактом винограду Fresh To Go Grape Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.80 €
9.00 € / 100 g
5 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Red Ginseng
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Red GinsengТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.49 €
7.84 € / 100 g
10 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Galactomyces Glutathione Glow Serum Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Galactomyces Glutathione Glow Serum MaskТканинні Маски
22 г / 1 шт
1.70 €
7.73 € / 100 g
1 відгуки
A'pieu Маска для обличчя The Pure Tea Tree Sheet Mask
A'pieuМаска для обличчя The Pure Tea Tree Sheet MaskТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.08 €
9.04 € / 100 g
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Super Matcha Pore Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Super Matcha Pore Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.30 €
6.50 € / 100 g
4 відгуки
Cu Skin Відновлююча маска для обличчя CU: Vitamin U Essence Soothing Mask
Cu SkinВідновлююча маска для обличчя CU: Vitamin U Essence Soothing MaskТканинні Маски
25 г / 1 шт
3.83 €
15.32 € / 100 g
3 відгуки
AXIS-Y Заспокійлива гелева маска для обличчя New Skin Resolution Gel Mask
AXIS-YЗаспокійлива гелева маска для обличчя New Skin Resolution Gel MaskЗмивні Маски
100 мл
12.50 €
12.50 € / 100 ml
7 відгуки
Missha Маска для відновлення та освітлення шкіри Chogongjin Geumsul Jin Mask
Elizavecca Маска-плівка для очищення Hell-Pore Clean Up Mask
ElizaveccaМаска-плівка для очищення Hell-Pore Clean Up MaskЗмивні Маски
100 мл
8.60 €
8.60 € / 100 ml
3 відгуки
A'pieu Заспокійлива маска на основі банана Banana Milk One-Pack
A'pieuЗаспокійлива маска на основі банана Banana Milk One-PackТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.49 €
7.10 € / 100 g
3 відгуки
A'pieu Маска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Green Tea Milk One-Pack
A'pieuМаска для обличчя з екстрактом зеленого чаю Green Tea Milk One-PackТканинні Маски
21 г / 1 шт
1.66 €
7.90 € / 100 g
7 відгуки
Esfolio Зволожуючий крем Snail Jelly Pack
EsfolioЗволожуючий крем Snail Jelly PackНічні Маски
100 г
12.53 €
12.53 € / 100 g
12 відгуки
Mizon Тканинна маска Joyful Time Essence Mask Cucumber
MizonТканинна маска Joyful Time Essence Mask CucumberТканинні Маски
23 г / 1 шт
1.38 €
6.00 € / 100 g
Missha Тканинна маска для обличчя Mascure Nutrition Solution Sheet Mask Propolis
MisshaТканинна маска для обличчя Mascure Nutrition Solution Sheet Mask PropolisТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.40 €
8.89 € / 100 ml
1 відгуки
Missha Тканинна маска для обличчя Mascure Peeling Solution Sheet Mask PHA
MisshaТканинна маска для обличчя Mascure Peeling Solution Sheet Mask PHAТканинні Маски
27 мл / 1 шт
1.84 €
6.81 € / 100 ml

Маски для обличчя — це категорія доглядової косметики для інтенсивного догляду, яка допомагає подарувати шкірі додаткову порцію турботи, зволоження та сяйва ✨

Уяви: вечір, улюблений серіал, чашка чаю і твоя маленька б’юті-пауза. Саме для таких моментів створені маски для обличчя — вони допомагають адаптувати догляд під настрій і потреби твоєї шкіри.

Види масок для обличчя

У Ksisters ти знайдеш різні формати масок для обличчя:

  • Тканинні маски — швидкий спосіб подарувати шкірі інтенсивний догляд і хвилинку релаксу. Вони щедро просочені есенцією, щільно прилягають до обличчя та допомагають активним компонентам працювати максимально ефективно.
  • Змивні маски — справжня знахідка для тих, хто любить персоналізований догляд. Глиняні, кремові, гелеві чи з ензимами — легко обрати варіант під конкретні потреби шкіри: очищення, живлення, заспокоєння або сяйво.
  • Нічні маски — працюють, поки ти відпочиваєш. За ніч вони допомагають відновити баланс вологи, заспокоїти шкіру та зробити її більш свіжою і доглянутою вже зранку.  
  • Колагенові маски — ідеальні для догляду за пружністю та гладкістю шкіри. Вони допомагають підтримувати еластичність, дарують відчуття зволоження та надають обличчю здорового сяйва.

Маски для обличчя за типом шкіри та потребами 

Обирай маски для обличчя залежно від того, чого зараз потребує твоя шкіра. Тут знайдеться рішення для будь-якого запиту:

  • Суха шкіра;
  • Жирна;
  • Комбінована;
  • Чутлива;
  • Шкіра, схильна до акне;
  • Зволоження;
  • Заспокоєння;
  • Освітлення;
  • Антивіковий догляд.

Твоя шкіра змінюється — і це нормально. Сьогодні їй може хотітися більше зволоження, а завтра — сяйва або заспокійливого догляду. Саме тому маски для обличчя стали таким must-have у beauty-рутині багатьох дівчат. 

Не зупиняйся на одній: чому б не побалувати свою шкіру та не купити їй декілька засобів? Кожна маска буде ніби подарунком, який закриває ту чи іншу потребу. Комбінуй декілька або використовуй окремо — і нехай твоя шкіра буде неповторною 😌

Чому варто купувати маски для обличчя в Ksisters 

Ksisters — це місце, де корейський догляд стає ближчим і зрозумілішим 💗 Тут ти знайдеш:

  • оригінальну корейську косметику з приємними цінами;
  • перевірені корейські бренди, які люблять beauty-експерти по всьому світу;
  • швидку доставку по країнах ЄС;
  • підтримку клієнтів, коли потрібна допомога з вибором;
  • надійний онлайн-магазин для твого комфортного шопінгу.

Ми знаємо, що вибір косметики іноді схожий на пошук «тієї самої сукні». Тому тут ти можеш спокійно знайти свою ідеальну маску для догляду за шкірою — для моментів, коли хочеться більше турботи про себе ✨

Маска для догляду за шкірою як складова твоєї рутини

Твоя beauty-рутина — це не просто набір баночок на поличці, а маленький щоденний ритуал любові до себе. Додай маску для догляду за шкірою тоді, коли хочеться extra турботи: після насиченого дня, перед важливою подією або просто для моменту «я балую себе». Обирай свій формат: ніжні тканинні маски для швидкого glow, змивні для відчуття свіжості чи нічні, які працюють, поки ти відпочиваєш ✨

Можна використовувати маски на обличчя разово під настрій або зробити їх частиною регулярного догляду. Експериментуй, слухай свою шкіру і створюй свою ідеальну beauty-комбінацію з улюбленими сироватками та кремами. Бо догляд — це не про «треба», а про приємні моменти, які роблять тебе ще більш сяючою 💖

Підписуючись, я погоджуюся з умовами