Подарунок при замовленні понад 50 €
Час Застосування:

Універсальний

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Pyunkang Yul Заспокійлива сироватка Calming Moisture Serum
Pyunkang YulЗаспокійлива сироватка Calming Moisture SerumСироватки
30 мл
7.99 €
26.63 € / 100 ml
19 відгуки
Esfolio Сироватка для обличчя 3HA Clear Serum
EsfolioСироватка для обличчя 3HA Clear SerumСироватки
50 мл
6.80 €
13.60 € / 100 ml
1 відгуки
B : Lab Освітлююча сироватка для обличчя з плодами юдзу Yuja Anti Dark Spot Serum
Centellian24 Ліфтинг-сироватка для обличчя з пептидами Lifting Peptide Serum
VT Cosmetics Сироватка для обличчя з матчею і центеллою Matcha Cica Layer Serum
VT CosmeticsСироватка для обличчя з матчею і центеллою Matcha Cica Layer SerumСироватки
30 мл
20.37 €
17.00 €
56.67 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.00 €
1 відгуки
iUNIK Сироватка для обличчя з волюфіліном і полінуклеотидами винограду Volufiline Grape PDRN Serum
iUNIKСироватка для обличчя з волюфіліном і полінуклеотидами винограду Volufiline Grape PDRN SerumСироватки
40 мл
26.30 €
18.84 €
47.10 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.84 €
iUNIK Сироватка для обличчя з азелаїновою кислотою і лактополінуклеотидами Azelaic Acid Lacto PDRN Serum
iUNIKСироватка для обличчя з азелаїновою кислотою і лактополінуклеотидами Azelaic Acid Lacto PDRN SerumСироватки
40 мл
26.30 €
18.86 €
47.15 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 18.86 €
iUNIK Сироватка для обличчя з транексамовою кислотою, ніацинамідом і полінуклеотидами з нарциса TXA Niacinamide Narcissus PDRN Serum
Ariul Сироватка для обличчя з ліфтинг-ефектом 7 Days Advanced Anti-Aging Serum
Ariul Освітлююча сироватка для обличчя 7 Days Glow Brightening Serum
Eqqualberry Набір міні-сироваток для обличчя Serum Minis Discovery Kit
Dr. Reju-All Відновлююча сироватка для обличчя з ретинолом Advanced Retino-Mela Serum
Torriden Збалансовуюча сироватка для обличчя Balanceful Control Serum
UIQ Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Serum
TOCOBO Заспокійлива сироватка для обличчя з центеллою Cica Calming Serum
Jumiso Сироватка для обличчя з гіалуроновою кислотою Waterfull Hyaluronic Acid Serum
Jumiso Сироватка для обличчя з пантенолом D-Panthenol Barrier Soothing Serum
Jumiso Сироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 Serum
JumisoСироватка для обличчя з ніацинамідом Niacinamide 10 SerumСироватки
40 мл
14.96 €
37.40 € / 100 ml
1 відгуки
Purito Seoul Сироватка для обличчя з ретиналем Retinol Retinal 2000 NAD+ Serum
Nacific Сироватка-міст для обличчя з екстрактами трав Fresh Herb Origin Mist Serum

Girls, заради красивої шкіри доведеться прикласти зусилля. Щоденного регулярного очищення та зволоження не завжди буде достатньо! Іноді їй потрібен особливий етап догляду, який працює більш прицільно — саме таким кроком стають сироватки 💕

Сироватки для обличчя діють швидко, ефективно. При цьому вони легкі, майже не відчуваються. Але з високим вмістом активних складових, за які твоя шкіра скаже тобі «дякую» та буде сяяти.

Завдяки легкій текстурі сироватка швидко розподіляється по шкірі та насичує її активними компонентами. Якщо хочеш вивести свою б'юті-рутину на новий рівень і побачити більш помітний результат від догляду, цей засіб точно варто додати до косметички 💧

Ефективність сироваток для обличчя

Корейська косметика відрізняється своїми унікальними (та безумовно класними!) формулами, де кожен компонент має свою важливу місію ☀️ 

Правильно підібрана сироватка може стати справжнім помічником у догляді за шкірою. Ось які переваги вона має:

  • допомагають утримувати вологу;
  • оптимізують роботу клітин;
  • відновлюють природний баланс та зміцнюють захисний бар’єр епідермісу.

Завдяки регулярному використанню сироватки ти зможеш зробити щоденний догляд більш ефективним та додати йому професійного рівня прямо вдома 💫

Активні компоненти у сироватках 

Корейська косметика — це про красиві формули, інновації та любов до деталей 💗У асортименті Ksisters ти знайдеш сироватки для обличчя з різними активними компонентами: гіалуроновою кислотою для підтримки зволоження, центеллою для заспокоєння, вітамінними комплексами для сяяння, ретинолом, пептидами та керамідами 🌸

Також ти можеш спробувати: 

  • ⁠Точковий догляд – допомагає цілеспрямовано працювати з окремими недосконалостями шкіри;
  • ⁠Ампули – містять високу концентрацію активних компонентів і допомагають інтенсивно працювати над конкретними потребами шкіри;

Кожен засіб має свою особливу роль у догляді та допомагає створити рутину, яка підходить саме твоїй шкірі ✨

Сироватки за типом шкіри та потребами

Асортимент у Ksisters підібран так, щоб ти змогла знайти свою ідеальну сироватку для обличчя відповідно до потреб.

На сайті ти можеш обрати засоби для сухої, жирної, комбінованої, чутливої, зневодненої, зрілої або схильної до висипань шкіри 🌱

Достатньо лише правильно підібрати сироватку, яка стане тим самим маленьким кроком до сяючої шкіри 😌

Чому варто купувати сироватки для обличчя в Ksisters

Ksisters — це надійний інтернет-магазин корейської косметики з ретельно відібраним асортиментом. Ми працюємо лише з оригінальними брендами та допомагаємо знаходити засоби, які відповідають потребам твоєї шкіри.

А в категорії Бестселери ти знайдеш популярні товари⁠, які вже могла бачити в Тік-Ток або ріллсах. Тут ми зібрали краще з найкращого, що полюбилося прихильницям корейської косметики.

Будь-який куточок країни ЄС — Ksisters гарантує швидку доставку замовлень. Звернись до команди підтримки з запитаннями, якщо вони є. Тут тобі завжди раді підказати щодо товарів та відповісти на запитання 💖

Сироватка для обличчя як складова твоєї бьюті-рутини 

Готова знайти свою ідеальну сироватку для обличчя? 

Обирай засіб за допомогою зручних фільтрів на сайті, комбінуй його з іншими етапами догляду та створюй власну маленьку beauty-ритуальну магію.

Твоя шкіра точно буде у захваті! Замовляй сироватки у Ksisters та відкривай світ корейського догляду 💗

Підписуючись, я погоджуюся з умовами