Подарунок при замовленні понад 50 €
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Petitfee & Koelf Гідрогелева маска для обличчя Gold Hydrogel Mask Pack
Petitfee & KoelfГідрогелева маска для обличчя Gold Hydrogel Mask PackТканинні Маски
32 г / 1 шт+1 розміри
2.36 €
7.38 € / 100 g
4 відгуки
Medicube Маска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance Mask
MedicubeМаска для обличчя з пептидами Deep Peptide Radiance MaskТканинні Маски
27 мл / 1 шт
2.94 €
10.89 € / 100 ml
3 відгуки
Dr. Belmeur Маска для обличчя Spot Care Intense Face Mask
Dr. BelmeurМаска для обличчя Spot Care Intense Face MaskТканинні Маски
30 мл / 1 шт
4.49 €
1.80 €
6.00 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.80 €
Esfolio Тканинна маска з гарбузом Pumpkin Rejuvenate Mask
EsfolioТканинна маска з гарбузом Pumpkin Rejuvenate MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
2.03 €
8.12 € / 100 ml
Esfolio Гідрогелева маска для обличчя Hydrogel Gold Mask
EsfolioГідрогелева маска для обличчя Hydrogel Gold MaskТканинні Маски
28 г / 1 шт
1.62 €
5.79 € / 100 g
Esfolio Гідрогелева маска з чорними перлами Hydrogel Black Pearl Mask
EsfolioГідрогелева маска з чорними перлами Hydrogel Black Pearl MaskТканинні Маски
28 г / 1 шт
3.27 €
11.68 € / 100 g
1 відгуки
Tony Moly Тканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask Collagen
Tony MolyТканинна маска для обличчя Master Lab Sheet Mask CollagenТканинні Маски
19 мл / 1 шт
3.38 €
17.79 € / 100 ml
1 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Pure Natural Mask Sheet Snail Brightening
The SaemТканинна маска для обличчя Pure Natural Mask Sheet Snail BrighteningТканинні Маски
20 мл / 1 шт
1.78 €
8.90 € / 100 ml
6 відгуки
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Avocado Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Avocado Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
8.48 € / 100 ml
The Saem Тканинна маска для обличчя Natural Gold Kiwi Mask Sheet
The SaemТканинна маска для обличчя Natural Gold Kiwi Mask SheetТканинні Маски
21 мл / 1 шт
1.78 €
1.34 €
6.38 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.34 €
1 відгуки
Mizon Тканинна маска для обличчя з екстрактом серцелиста Joyful Time Mask Jeju Heartleaf
MizonТканинна маска для обличчя з екстрактом серцелиста Joyful Time Mask Jeju HeartleafТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.15 €
1.53 €
6.65 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.47 €
Mizon Тканинна маска для обличчя з екстрактом гортензії Joyful Time Mask Jeju Hydrangea
MizonТканинна маска для обличчя з екстрактом гортензії Joyful Time Mask Jeju HydrangeaТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.15 €
1.44 €
6.26 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.40 €
Mizon Тканинна маска для обличчя з екстрактом камелії Joyful Time Mask Jeju Camellia
MizonТканинна маска для обличчя з екстрактом камелії Joyful Time Mask Jeju CamelliaТканинні Маски
23 г / 1 шт
2.15 €
1.53 €
6.65 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.47 €
1 відгуки
Mizon Зволожуюча маска для обличчя з бамбуком Joyful Time Essence Mask Bamboo
Mizon Зволожуюча маска для обличчя з трояндою Joyful Time Essence Mask Rose
MizonЗволожуюча маска для обличчя з трояндою Joyful Time Essence Mask RoseТканинні Маски
23 г / 1 шт
1.39 €
6.04 € / 100 g
3 відгуки
kkul Маска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з AHA і BHA кислотами Relaxation Station AHA/BHA Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
4.56 € / 100 ml
72 відгуки
kkul Маска для обличчя з екстрактом фільтрата равлика Relaxation Station Snail Sheet Mask
kkul Маска для обличчя з екстрактом алое Relaxation Station Aloe Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з екстрактом алое Relaxation Station Aloe Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
4.56 € / 100 ml
58 відгуки
kkul Маска для обличчя з екстрактом огірка Relaxation Station Cucumber Sheet Mask
kkulМаска для обличчя з екстрактом огірка Relaxation Station Cucumber Sheet MaskТканинні Маски
25 мл / 1 шт
1.14 €
0.74 €
2.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.74 €
55 відгуки
kkul Маска для обличчя з гіалуроновою кислотою і колагеном Relaxation Station Hyaluronic Collagen Sheet Mask
Missha Тканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask Pomegranate
MisshaТканинна маска для обличчя Airy Fit Sheet Mask PomegranateТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.38 €
7.26 € / 100 g
8 відгуки
Patch Holic Зволожувальна тканинна маска для обличчя Colorpick Moisturizing Mask
Patch HolicЗволожувальна тканинна маска для обличчя Colorpick Moisturizing MaskТканинні Маски
20 мл / 1 шт
3.03 €
0.76 €
3.80 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 0.76 €
1 відгуки
Patch Holic Патчі для обличчя Sticker Soothing Patch Vacation
Patch HolicПатчі для обличчя Sticker Soothing Patch VacationТканинні Маски
12 г / 6 шт
4.86 €
1.46 €
12.17 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.46 €
1 відгуки
Patch Holic Патчі для обличчя Sticker Soothing Patch Fruit
Patch HolicПатчі для обличчя Sticker Soothing Patch FruitТканинні Маски
12 г / 6 шт
4.86 €
1.49 €
12.42 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.49 €
1 відгуки
Patch Holic Патчі для обличчя Sticker Soothing Patch Play
Patch HolicПатчі для обличчя Sticker Soothing Patch PlayТканинні Маски
12 г / 6 шт
4.86 €
1.46 €
12.17 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.46 €
2 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Glutathione Brightening Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Glutathione Brightening Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.27 €
6.35 € / 100 g
3 відгуки
Some By Mi Тканинна маска для обличчя Real Cica Calming Care Mask
Some By MiТканинна маска для обличчя Real Cica Calming Care MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.75 €
1.27 €
6.35 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 1.23 €
Tony Moly Освіжуюча тканинна маска з алое Fresh To Go Aloe Mask Sheet
Tony MolyОсвіжуюча тканинна маска з алое Fresh To Go Aloe Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.80 €
9.00 € / 100 g
Missha Гідрогелева маска для обличчя Time Revolution The First Essence Mask
MisshaГідрогелева маска для обличчя Time Revolution The First Essence MaskТканинні Маски
30 г / 1 шт
5.44 €
18.13 € / 100 g
3 відгуки
Beauugreen Багатофункціональна маска для обличчя з равликом Micro Hole Hydrogel Mask Snail
BeauugreenБагатофункціональна маска для обличчя з равликом Micro Hole Hydrogel Mask SnailТканинні Маски
30 г / 1 шт
3.99 €
3.19 €
10.63 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 3.19 €
3 відгуки
Missha Маска для обличчя з перлинним екстрактом Airy Fit Sheet Mask Pearl
MisshaМаска для обличчя з перлинним екстрактом Airy Fit Sheet Mask PearlТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.38 €
7.26 € / 100 g
19 відгуки
Missha Маска для обличчя з екстрактом чайного дерева Airy Fit Sheet Mask Tea Tree
MisshaМаска для обличчя з екстрактом чайного дерева Airy Fit Sheet Mask Tea TreeТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.38 €
7.26 € / 100 g
12 відгуки
Missha Заспокійлива тканинна маска з алое Airy Fit Sheet Mask Aloe
MisshaЗаспокійлива тканинна маска з алое Airy Fit Sheet Mask AloeТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.38 €
7.26 € / 100 g
5 відгуки
Missha Маска для обличчя з екстрактом огірка Airy Fit Sheet Mask Cucumber
MisshaМаска для обличчя з екстрактом огірка Airy Fit Sheet Mask CucumberТканинні Маски
19 г / 1 шт
1.38 €
7.26 € / 100 g
4 відгуки
Tony Moly Тканинна маска з огірковим екстрактом Fresh To Go Cucumber Mask Sheet
Tony MolyТканинна маска з огірковим екстрактом Fresh To Go Cucumber Mask SheetТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.80 €
9.00 € / 100 g
5 відгуки
Tony Moly Тканинна маска з екстрактом ананасу Fresh To Go Pineapple Mask
Tony MolyТканинна маска з екстрактом ананасу Fresh To Go Pineapple MaskТканинні Маски
20 г / 1 шт
1.81 €
9.05 € / 100 g
2 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Якщо хочеться швидко привести шкіру до стану «вау», але без складних б’юті-танців на годину біля дзеркала — знайомся з категорією тканинні маски. Це той самий формат догляду, коли кілька хвилин можуть перетворитися на маленький spa-момент вдома 🌸

Тканинні маски для обличчя — це маски, просочені активною есенцією, які щільно прилягають до шкіри та допомагають доставити корисні компоненти якомога глибше. Такий формат ідеально підходить для швидкого інтенсивного догляду, коли хочеться більше зволоження, сяйва або свіжості за короткий час.

Види тканинних масок

Світ тканинних масок — це цілий beauty-всесвіт, де можна знайти формат під будь-який настрій шкіри. Одні маски створені для швидкого зволоження, інші — для ефекту свіжості, сяйва або комфортного догляду після насиченого дня. Саме тому тканинні маски стали улюбленим етапом K-beauty рутини для багатьох дівчат 💕 

Популярні види масок для обличчя:

  • Тканинні маски – класичний та популярний варіант із м’якою основою, яка добре утримує есенцію та допомагає шкірі отримати порцію активних компонентів.
  • Гідрогелеві маски – більш щільний формат, який дарує приємний охолоджувальний ефект і допомагає створити відчуття домашнього spa-догляду.
  • Колагенові маски – популярний варіант для тих, хто хоче додати шкірі більше пружності, гладкості та доглянутого вигляду.
  • Змивні маски – залежно від складу вони можуть зволожувати, живити, очищати або заспокоювати, тож легко знайдеться варіант саме для твоїх потреб ✨

У категорії тканинних масок для обличчя ти легко знайдеш свій варіант: від легкої маски на ранок до насиченого догляду ввечері. Тканинні маски для обличчя — це той самий маленький beauty-ритуал, який легко додати навіть у дуже активний день ✨

Тканинні маски для різних типів шкіри та потреб

Кожна шкіра має свій характер. Комусь постійно хочеться більше зволоження, комусь — заспокоїти почервоніння, а хтось шукає той самий glow-ефект, коли обличчя виглядає свіжим навіть після напруженого дня. Саме тому тканинні маски представлені у великій кількості варіантів і можуть стати маленьким, але ефективним доповненням до твоєї рутини 💕

Маски підходять для різних типів шкіри та beauty-запитів:

  • суха шкіра — для додаткового зволоження, комфорту та відчуття м’якості;
  • жирна шкіра — для легкого догляду та підтримки свіжого вигляду;
  • комбінована шкіра — для балансу та турботи про різні ділянки обличчя;
  • чутлива шкіра — для ніжного догляду та заспокійливого ефекту;
  • проблемна шкіра зі схильністю до висипань — для формул із компонентами, які допомагають підтримувати чистий вигляд шкіри.

Ти можеш обирати тканинні маски для обличчя за конкретними потребами:

  • інтенсивне зволоження;
  • заспокоєння шкіри;
  • сяйво та вирівнювання тону;
  • антивіковий догляд;
  • підтримка здорового та доглянутого вигляду.

А якщо хочеться додати у рутину більше корейського підходу до догляду, вони стануть ідеальним варіантом: кілька хвилин турботи — і шкіра отримує свою маленьку порцію любові ✨

Чому варто купувати тканинні маски для обличчя в Ksisters

У Ksisters ми любимо корейський догляд за його філософію: красива шкіра — це не про складні правила, а про регулярну турботу про себе 🌱

Чому тобі варто обрати Ksisters:

  • оригінальна корейська косметика;
  • перевірені корейські бренди;
  • великий вибір тканинних масок для обличчя;
  • зручний онлайн-шопінг;
  • швидка доставка по ЄС;
  • надійний сервіс;
  • клієнтська підтримка, яка допоможе знайти свій ідеальний продукт.

Якщо хочеш спробувати інші види догляду, зверни увагу на:

Створи свою beauty-рутину з тканинними масками

Тканинні маски для обличчя легко вписати у будь-яку рутину. Їх можна використовувати як швидкий експрес-догляд перед важливою подією, побаченням чи моментом, коли хочеться виглядати максимально свіжо. Маленький лайфхак: не сприймай маску як «ще один обов’язок». Нехай це буде твій момент slow beauty — чай, улюблений серіал, 15 хвилин для себе і трохи любові до своєї шкіри 💕

Підписуючись, я погоджуюся з умовами