Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Центелла Азіатська

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Molvany Заспокійлива сироватка для обличчя з центеллою Arti-cica Refresh Calming Serum
MolvanyЗаспокійлива сироватка для обличчя з центеллою Arti-cica Refresh Calming SerumСироватки
30 мл
14.92 €
12.68 €
42.27 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.68 €
LALARECIPE Сонцезахисний стік для обличчя з центеллою і матча Matcha Cica Sun Stick
LALARECIPE Сонцезахисний крем для обличчя з центеллою і матча Matcha Cica Sunscreen
VT Cosmetics Гель-крем для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Gel Cream
VT Cosmetics Точковий крем для обличчя зі спікулами Garlic AC Reedle Shot Spot Cream
VT Cosmetics Очищуюча маска для обличчя з екстрактом центелли Cica Mask Cleanser
VT Cosmetics Маска для обличчя з центеллою і ретинолом Cica Reti-A Mask
VT Cosmetics Сироватка-бустер зі спікулами Red Booster Reedle Shot 100
Demar3 Сонцезахисна сироватка для обличчя Dx Cita Du Aqua Sun Serum
Demar3 Крем для обличчя Signature Silt Vale Creme 2.7
Demar3Крем для обличчя Signature Silt Vale Creme 2.7Креми
50 мл
18.83 €
16.95 €
33.90 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 16.95 €
Skin1004 Пілінг-гель для обличчя з екстрактом центелли Madagascar Centella Tea-Trica Mild Peeling Gel
Skin1004 Точковий крем для обличчя з екстрактом центелли Madagascar Centella Tea-Trica Spot Cream
COSRX Крем для обличчя з центеллою Centella Blemish Cream
Dr.Pepti Гель для вмивання обличчя з центеллою Centella Pure Gel Cleanser
Dr.Pepti Очищуюча вода для обличчя з центеллою Centella Deep Clean Cleansing Water
Fraijour Порозвужуючі педи з екстрактом полину Original Herb Wormwood Pore Pad
VT Cosmetics Зволожуюча ампула для обличчя S4 Moisture Ampoule
Torriden Сироватка для обличчя Balanceful Cica Serum
TorridenСироватка для обличчя Balanceful Cica SerumСироватки
50 мл
16.12 €
32.24 € / 100 ml
2 відгуки
Scinic Подвійні порозвужуючі педи All Day Fine Pore Dual Pad Pack
ScinicПодвійні порозвужуючі педи All Day Fine Pore Dual Pad PackПеди
100 г / 30 шт
27.40 €
20.55 €
20.55 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 20.55 €
VT Cosmetics Крем для обличчя з екстрактом центелли та ретинолом Cica Reti-A Cream 0.05%
VT Cosmetics Двоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Reedle Shot 700 2-Step Mask
VT Cosmetics Двоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Mild Reedle Shot 50 2-Step Mask
VT Cosmetics Мікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 700
VT CosmeticsМікроголковий бустер для обличчя Reedle Shot 700Сироватки
30 мл
35.66 €
118.87 € / 100 ml
4 відгуки
VT Cosmetics Пінка для вмивання з екстрактом центелли Cica Mild Foam Cleanser
VT Cosmetics Тонер-педи з екстрактом центелли Cica Mild Toner Pad
VT CosmeticsТонер-педи з екстрактом центелли Cica Mild Toner PadПеди
130 мл / 60 шт
13.30 €
10.23 € / 100 ml
4 відгуки
VT Cosmetics Двоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Reedle Shot 300 2-Step Mask
VT Cosmetics Двоетапна зміцнювальна маска для обличчя з мікроголками Reedle Shot 100 2-Step Mask
Beplain Сироватка з екстрактом центелли та фітостеролом Cicaterol Ampoule
APLB Тонер-педи з глутатіоном та ніацинамідом Glutathione Niacinamide Toner Pad

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами