Подарунок за замовлення від 50 € - Skin1004 Madagascar Centella Boosting Shot Ampoule

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити

Торкнися і потримай, щоб збільшитиНаведи, щоб збільшити
LakaЗаспокійлива маска для губ Soothing Prep Lip Mask
11.90 € з ПДВ
Об'єм: 10 мл | 119.00 € / 100 ml, з ПДВ
Об'єм: 10 мл
11.90 € з ПДВ
Оплата і Доставка
- 🚛 Кур'єр Colis Privé: вище 49 € безкоштовно, до 49 € - 5.95 €. До 4 робочих днів.
- Карткою на сайті (під час оформлення замовлення)
- Apple Pay
- Google Pay
- PayPal
- Klarna - оплата впродовж 30 днів
- Klarna – оплата частинами
- При отриманні
🚛 Пункти видачі UPS: вище 49 € безкоштовно, до 49 € - 4.75 €. До 4 робочих днів.
🚛 Кур'єр UPS Standard: вище 49 € безкоштовно, до 49 € - 4.85 €. До 4 робочих днів.
🚛 Кур'єр GLS: вище 49 € безкоштовно, до 49 € - 4.95 €. До 4 робочих днів.
На Ksisters ти можеш сплатити своє замовлення такими способами:
Опис
Комплексний догляд за ніжною шкірою на вустах забезпечує Soothing Prep Lip Mask 🥰
Маска для губ від Laka ідеально зволожує, зменшує дискомфорт при сухості та захищає від негативного впливу зовнішніх факторів 🛡️
Дія засобу:
- має чудові зволожуючі та живильні властивості;
- полегшує неприємні відчуття при обвітрюванні;
- запобігає надмірній втраті вологи;
- візуально вирівнює текстуру губ 👍
Формула продукту містить олію жожоба, яка допомагає візуально посилити пружність та утримує вологу, а вітамін Е у складі продукту пом'якшує і зволожує 🌱
Маска забезпечує охолоджувальний ефект для зменшення неприємних відчуттів і комплексно працює для створення природного та здорового вигляду цієї ніжної ділянки шкіри 🤗
Склад
Інші інгредієнти:
WaterAlcoholPolyvinyl AlcoholSimmondsia Chinensis (Jojoba) Seed OilOctyldodecanolCaprylic/Capric TriglycerideMethylpropanediolButylene GlycolMenthone Glycerin Acetal1,2-Hexanediol
Виробник може змінювати склад, дизайн упаковки та характеристики товару без попередження. Актуальний перелік інгредієнтів завжди вказаний на упаковці продукту. Ми прагнемо надавати точну інформацію та актуальні фото, але товар може трохи відрізнятися від зображення на сайті.
Як використовувати
Нанеси рівний шар на сухі губи.
Залиш на 10-15 хвилин, а потім акуратно зніми продукт і нанеси свій улюблений засіб для губ.
Перед першим використанням рекомендуємо провести тест на алергію. Дізнайся, як правильно зробити патч-тест🙂
Комплексний догляд за ніжною шкірою на вустах забезпечує Soothing Prep Lip Mask 🥰
Маска для губ від Laka ідеально зволожує, зменшує дискомфорт при сухості та захищає від негативного впливу зовнішніх факторів 🛡️
Дія засобу:
- має чудові зволожуючі та живильні властивості;
- полегшує неприємні відчуття при обвітрюванні;
- запобігає надмірній втраті вологи;
- візуально вирівнює текстуру губ 👍
Формула продукту містить олію жожоба, яка допомагає візуально посилити пружність та утримує вологу, а вітамін Е у складі продукту пом'якшує і зволожує 🌱
Маска забезпечує охолоджувальний ефект для зменшення неприємних відчуттів і комплексно працює для створення природного та здорового вигляду цієї ніжної ділянки шкіри 🤗
Може, ще щось?
Тобі сподобається
- VT CosmeticsПлампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper ExpertДогляд для Губ4.3 г14.80 €370.00 € / 100 g10 відгукиTOCOBOМаска для губ з ефектом об'єму Collagen Boosting Lip MaskДогляд для Губ20 мл13.78 €68.90 € / 100 ml
- TirtirОлія для догляду за губами My Glow Lip OilДогляд для Губ5.7 мл, Honey+3 розміри8.63 €143.83 € / 100 ml1 відгукиThe SaemОлійка для губ Eco Soul Lip OilДогляд для Губ6 мл, No. 01 Honey+2 розміри10.55 €9.50 €158.33 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 9.50 €14 відгуки
- TOCOBOТонуючий бальзам для губ Glow & Glass Tinted Lip BalmДогляд для Губ3.5 г, No.001 Coral Water+1 розміри11.01 €8.26 €206.50 € / 100 gНайнижча ціна за останні 30 днів: 8.26 €TOCOBOЗволожуючий бальзам для губ з вітамінами Vitamin Nourishing Lip BalmДогляд для Губ3.5 г11.01 €6.61 €165.25 € / 100 gНайнижча ціна за останні 30 днів: 6.61 €
- AXIS-YОлійка для губ з вітамінами Vita Glow Lip OilДогляд для Губ4.5 г, Chilled Berry+2 розміри9.84 €246.00 € / 100 gFraijourНічна маска для губ з екстрактом полину Wormwood Lip Sleeping MaskДогляд для Губ12 г5.58 €46.50 € / 100 g1 відгуки
- FraijourНічна маска для губ з екстрактом плодів юдзу та прополісом Yuzu Honey Lip Sleeping MaskДогляд для Губ12 г7.21 €60.08 € / 100 g6 відгуки
- Tony MolyІнтенсивний бальзам для губ з екстрактом равлика і золотом Intense Care Gold 24K Snail Lip TreatmentДогляд для Губ10 г12.78 €127.80 € / 100 gA'pieuМаска для губ з медом і молоком Honey & Milk Daily Lip MaskДогляд для Губ6 г, Bery+2 розміри8.92 €148.67 € / 100 g
- Milk TouchБальзам для губ з колагеном Glow Up Collagen Lip BalmДогляд для Губ15 г, Berry Tart+2 розміри14.88 €99.20 € / 100 gBelifМультивітамінний бальзам для губ Super Knights - Multi Vitamin LipcerinДогляд для Губ15 мл+1 розміри19.99 €133.27 € / 100 ml1 відгуки
- NooniНабір олій для догляду за губами Apple Seed Lip Oil SetДогляд для Губ4 г * 2 шт, Appleberry, Applecherry+1 розміри19.43 €242.88 € / 100 gNooniВеганська маска для губ Vegan Lip MaskДогляд для Губ12 г, Appleberry+1 розміри12.05 €100.42 € / 100 g
- NooniОлія для догляду за губами Korean Lip OilДогляд для Губ3.7 мл, Appleberry+8 розміри12.73 €318.25 € / 100 mlBelifБальзам для губ з м'ятою Super Knights - Mint Plumper LipcerinДогляд для Губ15 мл20.91 €139.40 € / 100 ml
- COSRXЦукровий скраб для губ з медом Full Fit Honey Sugar Lip ScrubДогляд для Губ20 г18.76 €93.80 € / 100 g2 відгукиSkinfoodСкраб для губ з авокадо і цукром Avocado & Sugar Lip ScrubДогляд для Губ14 г8.86 €63.29 € / 100 g1 відгуки
- ArenciaКолагенова маска для губ з екстатом меду Honey Glazed Collagen Lip MaskДогляд для Губ15 г12.58 €83.87 € / 100 g1 відгукиBelifВітамінний бальзам для губ з екстрактом ягід Super Knights - Berry Tinted LipcerinДогляд для Губ15 мл20.91 €139.40 € / 100 ml
- VT CosmeticsПлампер для губ зі спікулами Reedle Shot Lip Plumper ExpertДогляд для Губ4.3 г14.80 €370.00 € / 100 g10 відгукиTOCOBOМаска для губ з ефектом об'єму Collagen Boosting Lip MaskДогляд для Губ20 мл13.78 €68.90 € / 100 ml
- TirtirОлія для догляду за губами My Glow Lip OilДогляд для Губ5.7 мл, Honey+3 розміри8.63 €143.83 € / 100 ml1 відгукиThe SaemОлійка для губ Eco Soul Lip OilДогляд для Губ6 мл, No. 01 Honey+2 розміри10.55 €9.50 €158.33 € / 100 mlНайнижча ціна за останні 30 днів: 9.50 €14 відгуки






























