You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Brands
Arencia
Arencia
All products
(6)
Skincare (6)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Rice Extract
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Arencia
Fresh Green Rice Mochi Cleanser
Foams
120 g
12.70 €
10.58 € / 100 g
12 reviews
Add to cart
Arencia
Calendula Rice Mochi Cleanser
Foams
120 g
12.95 €
10.79 € / 100 g
2 reviews
Add to cart
Arencia
Pore Melt Mochi Cleansing Oil
Oils
200 ml
15.90 €
7.95 € / 100 ml
Add to cart
Arencia
Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser
Foams
150 g
15.44 €
10.29 € / 100 g
Add to cart
Arencia
Blue Hyssop Rice Mochi Cleanser
Foams
120 g
13.00 €
10.83 € / 100 g
3 reviews
Add to cart
Arencia
Fresh Rosehip Rice Mochi Cleanser
Foams
120 g
13.89 €
11.58 € / 100 g
10 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions