You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Brands
LALARECIPE
LALARECIPE
All products
(5)
Skincare (5)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Niacinamide
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
LALARECIPE
Heart Goggle Brightening Mask
Sheet Masks
7 g / 1 sheet
3.80 €
3.23 €
46.14 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 3.23 €
1 reviews
Add to cart
LALARECIPE
VITA Melting Gel Mask
Collagen Masks
40 g / 1 sheet
6.86 €
17.15 € / 100 g
Add to cart
LALARECIPE
Yuzu Vita C Ampoule Pad
Pads
150 ml / 80 pcs
23.22 €
15.48 € / 100 ml
6 reviews
Add to cart
LALARECIPE
Yuzu Vita C Eye Serum
Serums
35 ml
25.80 €
73.71 € / 100 ml
2 reviews
Add to cart
LALARECIPE
Yuzu Vita C Cream
Creams
50 ml
32.72 €
65.44 € / 100 ml
5 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions