Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Paraben-free

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Reach Himalaya Pink Salt Pumping Toothpaste Spearmint
ReachHimalaya Pink Salt Pumping Toothpaste SpearmintTotal Care
285 g
11.96 €
8.37 €
2.94 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 8.37 €
10 reviews
Reach Himalaya Pink Salt Pumping Toothpaste Floral Mint
ReachHimalaya Pink Salt Pumping Toothpaste Floral MintTotal Care
285 g
11.96 €
8.37 €
2.94 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 8.37 €
19 reviews
Reach Microbiome Toothpaste Set
ReachMicrobiome Toothpaste SetSets
120 g * 3 pcs
15.65 €
7.83 €
2.17 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 7.83 €
5 reviews
Reach Himalaya Pink Salt Pumping Toothpaste Ice Calming Mint
ReachHimalaya Pink Salt Pumping Toothpaste Ice Calming MintTotal Care
285 g
11.96 €
8.37 €
2.94 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 8.37 €
10 reviews
Reach Microbiome Toothpaste Whitening
ReachMicrobiome Toothpaste WhiteningWhitening
120 g+1 sizes
5.74 €
3.73 €
3.11 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 3.73 €
15 reviews
Reach Microbiome Toothpaste Total Care
ReachMicrobiome Toothpaste Total CareTotal Care
120 g+1 sizes
4.94 €
1.98 €
1.65 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 1.98 €
13 reviews
Reach Microbiome Toothpaste Sensitive
ReachMicrobiome Toothpaste SensitiveSensitive
120 g+1 sizes
4.94 €
1.65 €
1.38 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 1.65 €
28 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of