Free gift for orders over 50 €
Brands:

Fraijour

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Fraijour Retin-Collagen 3D Core Eye Cream
FraijourRetin-Collagen 3D Core Eye CreamEye Creams
15 ml
9.68 €
64.53 € / 100 ml
11 reviews
Fraijour Yuzu Honey Capsule Eye Cream
FraijourYuzu Honey Capsule Eye CreamEye Creams
20 ml
7.09 €
35.45 € / 100 ml
1 reviews
Fraijour Wormwood Lip Sleeping Mask
FraijourWormwood Lip Sleeping MaskLip Care
12 g
5.37 €
44.75 € / 100 g
1 reviews
Fraijour Alchemic Ginsenoside Contour Eye Serum
FraijourAlchemic Ginsenoside Contour Eye SerumEye Creams
25 ml
14.71 €
58.84 € / 100 ml
8 reviews
Fraijour Yuzu Honey Lip Sleeping Mask
FraijourYuzu Honey Lip Sleeping MaskLip Care
12 g
7.21 €
60.08 € / 100 g
6 reviews
By subscribing I agree with the terms of