You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Hair & Body
Hair Care
Hair Care, Ingredient Preferences: Mint
(10)
Peels & Scrubs (1)
Shampoos (4)
Conditioners (2)
Serums & Ampoules (1)
Mists (1)
Oils & Essences (1)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Mint
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
KUNDAL
Beer Yeast Ex Root Volume Tonic Herb Mint
Serums & Ampoules
100 ml
23.44 €
16.57 €
16.57 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 10.96 €
Add to cart
Anillo
Gardenia Veil Color Shield Shampoo
Shampoos
300 ml
30.09 €
10.03 € / 100 ml
Add to cart
Anillo
Black Tea Nourishing Scalp Treatment
Conditioners
150 ml
24.13 €
16.09 € / 100 ml
Add to cart
Anillo
Lime Sunday Refresh Hair Essence
Oils & Essences
50 ml
20.98 €
41.96 € / 100 ml
Add to cart
Anillo
Lime Sunday Refresh Hair Vinegar
Conditioners
200 ml
22.74 €
11.37 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Anillo
Lime Sunday Refresh Shampoo
Shampoos
450 ml
28.34 €
6.30 € / 100 ml
4 reviews
Add to cart
Plu
Exfoliating Scalp Scrub Peppermint
Peels & Scrubs
200 g
17.15 €
8.57 € / 100 g
2 reviews
Add to cart
La'dor
Dandruff Defense Shampoo
Shampoos
530 ml
15.07 €
2.84 € / 100 ml
3 reviews
Add to cart
KUNDAL
Head Spa & Scalp Care+ Scalp Tonic
Mists
100 ml
12.95 €
12.95 € / 100 ml
3 reviews
Add to cart
KUNDAL
Beer Yeast Scalp Shampoo Herb Mint
Shampoos
500 ml
20.95 €
4.19 € / 100 ml
6 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions