You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Hair & Body
Hair Care
Hair Care, Ingredient Preferences: Oil-free
(167)
Peels & Scrubs (4)
Shampoos (74)
Conditioners (37)
Masks (14)
Fillers (6)
Serums & Ampoules (18)
Mists (12)
Oils & Essences (2)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Oil-free
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Previous page
1
You're on page
2
3
4
5
Next page
Dham:a
Damage Shampoo
Shampoos
400 ml
12.95 €
3.57 €
0.89 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 3.57 €
2 reviews
Add to cart
Dham:a
Moisture Care Shampoo
Shampoos
400 ml
12.95 €
3.57 €
0.89 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 3.57 €
2 reviews
Add to cart
La'dor
Damage Protector Acid Conditioner
Conditioners
900 ml
24.05 €
2.67 € / 100 ml
Add to cart
Medicube
Rosemary PDRN Hair&Scalp Conditioner
Conditioners
250 ml
24.32 €
9.73 € / 100 ml
Add to cart
Medicube
Rosemary PDRN Scalp Serum
Serums & Ampoules
20 ml
19.97 €
99.85 € / 100 ml
Add to cart
VT Cosmetics
PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 700dL
Serums & Ampoules
15 ml
37.48 €
33.06 €
220.40 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 30.50 €
Add to cart
VT Cosmetics
PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 300dL
Serums & Ampoules
15 ml
29.32 €
25.92 €
172.80 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 21.50 €
1 reviews
Add to cart
VT Cosmetics
PDRN Reedle Shot Hair Ampoule 100dL
Serums & Ampoules
15 ml
20.90 €
139.33 € / 100 ml
Add to cart
Daeng Gi Meo Ri
Egg Planet Keratin Hair Pack
Masks
200 ml
9.74 €
4.87 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
La'dor
Tea Tree Calming Scalp Shampoo
Shampoos
330 ml
17.69 €
5.36 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Anillo
Dark Beer Biome Scalp Foam Ampoule
Serums & Ampoules
95 ml
32.57 €
34.28 € / 100 ml
Add to cart
Apothe
Sebum Control Shampoo
Shampoos
300 ml
19.00 €
6.33 € / 100 ml
Add to cart
Apothe
Moist Nourishing Treatment
Conditioners
200 ml
12.38 €
6.19 € / 100 ml
Add to cart
Enough
Promette Caffeine Hair Scalp Ampoule
Serums & Ampoules
30 ml
16.44 €
54.80 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Rated Green
Active Outdoor Protection Hair Mist
Mists
80 ml
22.08 €
27.60 € / 100 ml
Add to cart
Rated Green
Dandruff Relief Shampoo
Shampoos
200 ml
20.07 €
10.04 € / 100 ml
Add to cart
Rated Green
Cold Pressed & Upcycled Prune Color Protecting Spray
Mists
80 ml
22.08 €
27.60 € / 100 ml
Add to cart
Rated Green
Cold Pressed & Upcycled Prune Color Protecting Treatment
Conditioners
200 ml
20.07 €
10.04 € / 100 ml
Add to cart
Rated Green
Real Shea Protein Recharging Leave-In Treatment Spray
Mists
80 ml
22.08 €
27.60 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
A'pieu
My Handy Roll-On Perfume Peony
Mists
10 ml
8.63 €
86.30 € / 100 ml
Add to cart
Orjena
Caffeine Protein Power Water Hair Fill-Up
Conditioners
190 ml
14.03 €
7.38 € / 100 ml
Add to cart
KUNDAL
Night Repair Treatment Into The Dream
Conditioners
470 ml
17.95 €
3.82 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
KUNDAL
Night Repair Shampoo Into The Dream
Shampoos
470 ml
31.33 €
17.23 €
3.67 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.67 €
Add to cart
KUNDAL
Protein Bonding Care Shampoo Ylang Ylang
Shampoos
500 ml
22.37 €
4.47 € / 100 ml
Add to cart
KUNDAL
Beer Yeast Ex Root Volume Tonic Herb Mint
Serums & Ampoules
100 ml
23.44 €
16.57 €
16.57 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 10.96 €
Add to cart
KUNDAL
10X Caffeine Strengthening Treatment Cherry Blossom
Conditioners
200 ml
12.71 €
6.36 € / 100 ml
Add to cart
Medicube
Soyxidill 2In1 Treatment
Conditioners
265 ml
24.76 €
19.97 €
7.54 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 19.97 €
Add to cart
Anillo
Gardenia Veil Color Shield Ampoule Treatment
Conditioners
200 ml
27.98 €
13.99 € / 100 ml
Add to cart
Anillo
Gardenia Veil Color Shield Shampoo
Shampoos
300 ml
30.09 €
10.03 € / 100 ml
Add to cart
Anillo
Dark Beer Biome Shampoo
Shampoos
500 ml
36.38 €
7.28 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Anillo
Black Tea Nourishing Scalp Treatment
Conditioners
150 ml
24.13 €
16.09 € / 100 ml
Add to cart
Anillo
Black Tea Nourishing Scalp Shampoo
Shampoos
450 ml
29.38 €
6.53 € / 100 ml
Add to cart
Anillo
Lime Sunday Refresh Hair Conditioner
Conditioners
150 ml
20.98 €
13.99 € / 100 ml
Add to cart
Anillo
Lime Sunday Refresh Hair Vinegar
Conditioners
200 ml
22.74 €
11.37 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Anillo
Lime Sunday Refresh Shampoo
Shampoos
450 ml
28.34 €
6.30 € / 100 ml
4 reviews
Add to cart
Plu
Exfoliating Scalp Scrub Peppermint
Peels & Scrubs
200 g
17.15 €
8.57 € / 100 g
2 reviews
Add to cart
SHOW MORE
Previous page
1
You're on page
2
3
4
5
Next page
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions