Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Honey

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Baby PowderShampoos
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
4 reviews
KUNDAL Caffeine Shampoo Cherry Blossom
KUNDALCaffeine Shampoo Cherry BlossomShampoos
500 ml
13.95 €
2.79 € / 100 ml
12 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Cherry Blossom
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Cherry BlossomShampoos
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
10 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Pink Grapefruit
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Pink GrapefruitShampoos
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo English Rose
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo English RoseShampoos
500 ml
13.65 €
2.73 € / 100 ml
2 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo White Musk
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo White MuskShampoos
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
5 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Amber Vanilla
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Amber VanillaShampoos
500 ml+1 sizes
13.95 €
2.79 € / 100 ml
4 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of