Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

Без Силіконів

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Rom&nd Блиск для губ Glasting Color Gloss
Rom&ndБлиск для губ Glasting Color GlossБлиски
4 г, No.03 Rose Finch+8 розміри
10.95 €
273.75 € / 100 g
20 відгуки
Rom&nd Тінт для губ Juicy Lasting Tint
Rom&ndТінт для губ Juicy Lasting TintТінти
5.5 г, No.11 Pink Pumpkin+17 розміри
14.50 €
241.67 € / 100 g
73 відгуки
Rom&nd Стійкий тінт для губ The Juicy Lasting Tint
Rom&ndСтійкий тінт для губ The Juicy Lasting TintТінти
3.5 г, No.01 Pomelo Skin+22 розміри
15.50 €
13.95 €
348.75 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.95 €
7 відгуки
Rom&nd Бальзам для губ Glasting Melting Balm
Rom&ndБальзам для губ Glasting Melting BalmБальзами
3.5 г, No.01 Coco Nude+11 розміри
11.95 €
298.75 € / 100 g
57 відгуки
Rom&nd Блиск для губ Glasting Water Gloss
Rom&ndБлиск для губ Glasting Water GlossБлиски
4.3 г, No.00 Meteor Track+1 розміри
7.20 €
180.00 € / 100 g
5 відгуки
Rom&nd Тінт для губ Glasting Water Tint
Rom&ndТінт для губ Glasting Water TintТінти
4 г, No.02 Red Drop+8 розміри
7.70 €
192.50 € / 100 g
14 відгуки
Підписуючись, я погоджуюся з умовами