Подарунок при замовленні понад 50 €
Тип Шкіри:

Усі Типи Шкіри

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Benton Зволожуючий праймер для обличчя Guava Hydrating Make Up Base Prep Primer
Banila Co Праймер для обличчя Prime Primer Classic
Banila CoПраймер для обличчя Prime Primer ClassicПраймери
30 мл
20.66 €
68.87 € / 100 ml
2 відгуки
Some By Mi Праймер для обличчя PDRN Spirulina Poreless Primer
Some By MiПраймер для обличчя PDRN Spirulina Poreless PrimerПраймери
10 г
15.12 €
151.20 € / 100 g
11 відгуки
Heimish Сяюча база під макіяж Artless Glow Base SPF50+
HeimishСяюча база під макіяж Artless Glow Base SPF50+Праймери
40 мл
18.56 €
46.40 € / 100 ml
16 відгуки
Elizavecca Праймер для обличчя Skin Liar Primer
ElizaveccaПраймер для обличчя Skin Liar PrimerПраймери
30 мл
5.05 €
16.83 € / 100 ml
16 відгуки
Peach C База під макіяж для обличчя Beige Glow Makeup Base
Peach CБаза під макіяж для обличчя Beige Glow Makeup BaseПраймери
35 мл
11.41 €
7.99 €
22.83 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 7.99 €
2 відгуки
Banila Co Нейтральний рожевий праймер Prime Primer Toneup
Banila CoНейтральний рожевий праймер Prime Primer ToneupПраймери
30 мл
17.50 €
58.33 € / 100 ml
2 відгуки
Peach C База під макіяж Peach Glow Makeup Base
Peach CБаза під макіяж Peach Glow Makeup BaseПраймери
35 г
11.41 €
32.60 € / 100 ml
1 відгуки
Missha База під макіяж Layering Fit Base
MisshaБаза під макіяж Layering Fit BaseПраймери
35 мл, Violet+1 розміри
29.90 €
85.43 € / 100 ml
1 відгуки
Tfit База під макіяж Cotton Veil Makeup Base
TfitБаза під макіяж Cotton Veil Makeup BaseПраймери
30 мл, No.02 Lively Purple
Немає в наявності
Tfit Зволожуючий праймер для обличчя Hydrate Vanish Art Primer
Немає в наявності

Максимальну гладкість шкіри і розкішний вигляд макіяжу протягом дня забезпечує праймер для обличчя 😍

Така основа під макіяж допомагає підготувати шкіру до нанесення макіяжу, візуально вирівнює текстуру, контролює роботу сальних залоз і ти можеш бути впевнена: обличчя надовго збереже гарний вигляд, а покриття не скачується і не зникне протягом дня ⏰

Праймер під макіяж K-beauty – це мультифункціональний продукт, що може застосовуватись перед тональними засобами як частина щоденної рутини, і його використання має безліч переваг, про які ми обов'язково розкажемо тобі більш детально 👌

Праймери для гладкого нанесення макіяжу

Косметичний праймер – це твій помічник у підготовці шкіри до нанесення тонуючих засобів, такий продукт створює більш рівну поверхню, покращує вигляд макіяжу та попереджує скачування тональних засобів. 

Для того, щоб твій тональний крем гарно ліг на шкіру і надовго зберіг свіжий вигляд твого обличчя – додай перед його використанням праймер. 

Такий засіб забезпечує додаткове зволоження, має себорегулюючі властивості, візуально звужує пори, а також допомагає створювати природне сяйво шкіри та комфорт під час носіння макіяжу 👏

Переваги використання бази під макіяж

Праймер для обличчя дарує твоєму макіяжу такі бонуси:

  • готує шкіру до подальшої косметики, допомагає створити рівнішу поверхню для тональних засобів;
  • забезпечує більш рівномірне нанесення – тон, консилер, кушон, пудра та інші засоби краще розподіляються і створюють однорідну основу;
  • стійкість макіяжу – допомагає косметиці довше залишатися на шкірі;
  • контролює блиск – матуючі бази можуть регулювати виділення себуму;
  • має додаткові функції, зокрема, зволоження, заспокійливі властивості, делікатне освітлення темних ділянок, а також прибирає тьмяний колір;
  • дарує кращий вигляд макіяжу – правильно підібрана база допомагає тональному засобу виглядати більш природно, щоб створити розкішний фініш ❤️

Праймери K-beauty мають легкі текстури та формули, які створюють відчуття комфорту, і користь таких продуктів найбільш помітна, коли потрібно підвищити стійкість макіяжу або скоригувати конкретну проблему шкіри 👍

Види праймерів для макіяжу

Праймер під макіяж K-beauty можна поділити на кілька основних видів, залежно від того, який ефект вони дарують твоїй шкірі:

  1. Зволожуючі для сухої та зневодненої шкіри. Вони допомагають тональному засобу візуально зменшити сухість і лущення.
  2. Матуючі – призначені переважно для жирної та комбінованої шкіри. Зменшують блиск і допомагають макіяжу довше залишатися охайним.
  3. Порозвуючі праймери – роблять пори менш помітними та зменшують нерівності рельєфу.  Їх краще наносити локально – на ніс, щоки або Т-зону.
  4. Освітлююча база під макіяж – надає шкірі свіжого, сяючого вигляду. 
  5. Коригуючий праймер – допоможе вирівнювати відтінок шкіри. Це засоби з зеленим або фіолетовим відтінком, які візуально нейтралізують почервоніння і темні ділянки 🎨

Серед корейських продуктів найбільш поширені багатофункціональні праймери, які поєднують кілька властивостей: зволоження, вирівнювання тону, легке матування та підготовку шкіри до макіяжу. Вони часто орієнтовані не лише на стійкість косметики та забезпечення ідеального розмиття, а й на догляд за шкірою 🤗

Підбери базу під макіяж в Ksisters

На сайті Ksisters ти можеш купити онлайн великий вибір праймерів, які допоможуть зробити вигляд твоєї шкіри ідеальним 🌹

В асортименті Ksisters ти знайдеш лише оригінальну продукцію, а приємні ціни та швидка доставка по Чехії та Європі зроблять покупки ще приємнішими 🇪🇺

Скористайся фільтрами на сайті, щоб легко знайти праймер для свого типу шкіри та бажаного результату в макіяжі 😘

Підписуючись, я погоджуюся з умовами