Подарунок при замовленні понад 50 €
Бренди:

Rom&nd

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Rom&nd Блиск для губ Glasting Color Gloss
Rom&ndБлиск для губ Glasting Color GlossБлиски
4 г, No.03 Rose Finch+8 розміри
10.95 €
273.75 € / 100 g
20 відгуки
Rom&nd Тінт для губ Juicy Lasting Tint
Rom&ndТінт для губ Juicy Lasting TintТінти
5.5 г, No.11 Pink Pumpkin+17 розміри
14.50 €
241.67 € / 100 g
73 відгуки
Rom&nd Тінт для губ Blur Fudge Tint
Rom&ndТінт для губ Blur Fudge TintТінти
5 г, No.02 Rosiental+7 розміри
9.95 €
199.00 € / 100 g
13 відгуки
Rom&nd Матова помада для губ Color Lip Matte
Rom&ndМатова помада для губ Color Lip MatteПомади
8 г, No.00 Lip Matte+6 розміри
12.95 €
161.88 € / 100 g
2 відгуки
Rom&nd Стійкий тінт для губ The Juicy Lasting Tint
Rom&ndСтійкий тінт для губ The Juicy Lasting TintТінти
3.5 г, No.01 Pomelo Skin+22 розміри
15.50 €
13.95 €
348.75 € / 100 g
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.95 €
7 відгуки
Rom&nd Олівець для губ матуючий Lip Mate Pencil
Rom&ndОлівець для губ матуючий Lip Mate PencilГуби
0.5 г, No.01 Tenderly Peach+5 розміри
10.95 €
4 відгуки
Rom&nd Помада для губ Zero Matte Lipstick
Rom&ndПомада для губ Zero Matte LipstickПомади
3 г, No. 02 All That Jazz+5 розміри
7.70 €
256.67 € / 100 g
11 відгуки
Rom&nd Бальзам для губ Glasting Melting Balm
Rom&ndБальзам для губ Glasting Melting BalmБальзами
3.5 г, No.01 Coco Nude+11 розміри
11.95 €
298.75 € / 100 g
57 відгуки
Rom&nd Блиск для губ Glasting Water Gloss
Rom&ndБлиск для губ Glasting Water GlossБлиски
4.3 г, No.00 Meteor Track+1 розміри
7.20 €
180.00 € / 100 g
5 відгуки
Rom&nd Тінт для губ Dewyful Water Tint
Rom&ndТінт для губ Dewyful Water TintТінти
5 г, No. 01 In Coral+12 розміри
6.80 €
136.00 € / 100 g
22 відгуки
Rom&nd Тінт для губ Glasting Water Tint
Rom&ndТінт для губ Glasting Water TintТінти
4 г, No.02 Red Drop+8 розміри
7.70 €
192.50 € / 100 g
14 відгуки
Rom&nd Тінт для губ Zero Velvet Tint
Rom&ndТінт для губ Zero Velvet TintТінти
5.5 г, No. 04 Burnt Heart+3 розміри
6.61 €
110.17 € / 100 g
4 відгуки

Інколи макіяж для губ вирішує все. Нанеси нюдову помаду – і отримаєш легкий образ на кожен день. Хочеш сяяти, неначе зірка? Зроби ставку на насиченіші кольори – і ти точно не залишишся непоміченою 💄

Шукай не лише улюблені відтінки – експериментуй із форматами. Тінти, помади, блиски, бальзами, олівці та інші засоби для макіяжу губ допоможуть тобі втілити найрізноманітніші образи – від ніжної принцеси до фатальної жінки. Обирай той, що імпонує тобі сьогодні найбільше.  

Корейський макіяж губ

Корейська косметика неначе створена для того, щоб ти могла погратися зі своїм образом. Легкі напівпрозорі текстури та природні відтінки допомагають створити вигляд натуральних, але більш виразних губ. А якщо потрібна яскравість, у хід ідуть соковиті ягідні, рожеві, коралові та інші кольори 💋

Особливе місце в корейському макіяжі губ посідають тінти. Вони легко розподіляються, залишають після себе пігмент і дозволяють створити той самий ефект «зацілованих губ». А залежно від настрою можна обрати глянцевий фініш із красивим блиском або матовий варіант із оксамитовою текстурою. Не стримуй свою фантазію.

Засоби для макіяжу губ

Кожен засіб для губ має свої особливості. Одні дозволяють зробити ледь помітний натуральний макіяж. Інші – створюють щільне покриття чи додають ефектного блиску ✨

  1. Тінти. Легкі текстури, які залишають на губах стійкий пігмент. Чудовий варіант, якщо хочеться природного кольору без відчуття щільного шару косметики.
  2. Помади. Класика для поціновувачів виразного покриття. Залежно від формули можуть мати матовий, сатиновий або інший фініш.
  3. Блиски. Додають губам глянцевого сяйва та візуально роблять їх об’ємнішими.
  4. Олівці. Допомагають окреслити форму губ, а за потреби навіть скоригувати її. Чудова основа під помаду чи блиск.
  5. Бальзами. Поєднують декоративний ефект із доглядом за губами. Обирай легкі відтінкові формули, щоб додати кольору, або безбарвні варіанти для безкомпромісного комфорту.

Як обрати макіяж для губ

Не знаєш, на чому зупинитися? І справді, серед усього різноманіття косметики легко розгубитися 👀

Для природного образу на кожен день обирай нюдові, рожеві або близькі до натурального кольору губ відтінки. Підійдуть легкі текстури та напівпрозоре покриття.

Для особливих подій твоїм фаворитом мають стати пігментовані помади й тінти, які можна нашаровувати для яскравішого результату. 

Створюй різні образи із засобами для макіяжу губ

Один і той самий продукт може мати зовсім різний вигляд – усе залежить від техніки нанесення. А якщо додати до нього інший засіб, можливостей стає ще більше 💕

  1. Натуральний ефект. Нанеси трохи тінту в центр губ і легко розтушуй колір пальцем або аплікатором.
  2. Градієнт. Міксуй тінт, нюдову помаду, олівець та прозорий блиск – вау-ефект гарантовано.
  3. Насичений колір. Нашаруй помаду чи тінт у кілька тонких шарів, щоб отримати інтенсивний результат.
  4. Глянцевий фініш. Додай блиск поверх помади чи тінту – і губи одразу матимуть більш сяйливий вигляд.
  5. Матовий ефект. Використовуй помаду з оксамитовою текстурою самостійно або з олівцем для виразного й стійкого кольору.

Не вагайся комбінувати – і всього кілька продуктів у косметичці дозволять створити безліч неповторних образів 🤩

Чому варто купити засоби для макіяжу губ у Ksisters

У Ksisters ти легко знайдеш корейську декоративну косметику для губ на будь-який смак і бажаний ефект. Тінти, помади, блиски та бальзами представлені у безлічі відтінків, текстур і фінішів – від ніжних нюдових до яскравих та насичених.

Обирай засоби від популярних корейських брендів, порівнюй відтінки та формати й замовляй улюблені продукти онлайн. Зручно, швидко та без зайвих клопотів – усе необхідне для красивого макіяжу губ в одному місці.

Знайди свій ідеальний засіб

Готова додати кольору своєму образу? Макіяж, який доповнить твій образ, уже чекає – залишилося переглянути асортимент та обрати свій варіант залежно від бажаного відтінку, текстури та фінішу 🥰

Підписуючись, я погоджуюся з умовами