Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.



Відгуки – 1
Крем продається у дуже великій банці, я використовую його переважно для обличчя, тому його має вистачити надовго. У мене дуже суха та досить чутлива шкіра, і цей крем ідеально підходить для мене як ранковий крем влітку, але мені все одно потрібно щось більш зволожуюче вечорами. Однак, це не дуже легкий крем, тому він, мабуть, не дуже підійде для жирної шкіри. Він дуже швидко вбирається і залишає мою шкіру приємно оксамитовою, але при нанесенні крем не завжди дуже добре розподіляється відразу, тому нанесення займає трохи більше часу.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.