Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.

Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 5
Чудовий продукт, він ідеально зволожує шкіру, а аромат довго тримається на тілі. Для мене дуже важливо, щоб він не залишав відчуття липкості. Він особливо підходить для холодних місяців та для людей із сухою або нормальною шкірою. Влітку він може трохи важчати. Для мене це найкращий лосьйон, і я обов'язково замовлю його ще раз – 100%! 😊
Чудовий зволожувальний лосьйон. Робить мою шкіру м'якою та гладенькою. Аромат неперевершений. Обов'язково замовлю його ще раз.
Крем має густішу консистенцію, але швидко вбирається, для мене він в самий раз. Зволожує чудово, добре підійде, коли на вулиці холодно, можливо, для літа він занадто важкий. Аромат гарний, квітковий, і хоча він досить ніжний, він досить довго тримається на шкірі.
Крем чудово пахне та забезпечує інтенсивне зволоження шкіри. Його аромат ніжний, злегка солодкуватий та дуже чистий. Я регулярно наношу його після ванни. Консистенція густіша, а вбирання займає трохи більше часу. При нанесенні більшої кількості може залишатися легке липке відчуття, але за умови правильного нанесення цієї проблеми не виникає. Я однозначно можу рекомендувати крем – він залишає шкіру приємно зволоженою.
Я люблю експериментувати, і не шкодую про цей продукт. Аромат солодкий, але не сильний. Я вирушила на велосипедну прогулянку і відчувала запах продукту на собі всю дорогу назад. Я нанесла його на все тіло після душу перед сном, і сьогодні вранці я досі чудово пахну. Він має справді приємну консистенцію та чудово зволожує. Моя мама теж його спробувала, і він чудово підходить нам обом, не подразнює та ідеально підходить після душу, коли тіло чисте, а аромат краще "вбирається". Я всіляко рекомендую його. Максимальна зручність. Це велика упаковка, тому його вистачає надовго. 💖🎀
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.