Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.






Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 18
Дуже добре зволожує, планую купити ще раз, ідеально підходить для літа, легкий!!!!
Ідеальний крем, чудово поєднується з їхньою сироваткою. Абсолютні фаворити!
Мабуть, я ніколи не куштувала такого крему. Легка текстура робить шкіру м’якою та зволоженою. Відразу після першого використання шкіра виглядає свіжою. Як на мене, він чудово підходить для нормальної, сухої, комбінованої та навіть жирної шкіри, схильної до акне. Я купила його у звичайному магазині в Палладіумі, молода жінка була дуже приємною та порадила мені цей крем.
Найкращий зволожувальний крем, не липкий, моя шкіра не реагує на нього сильною кількістю вугрів, розацеа точно зникла після 1 місяця використання. Іноді трохи буває на щоках (зневоднена, комбінована шкіра), не можу дочекатися, коли він вийде в тюбику, бо для мене це гігієнічніше.
Я дуже задоволена кремом. Він має легку, приємну текстуру, швидко вбирається та не обтяжує шкіру. Не залишає відчуття жирності, а шкіра добре зволожена після використання. Я дуже добре ним користуюся, однозначно рекомендую.
Дійсно чудовий зволожувальний та легкий крем на кожен день! Він має гелеву текстуру та не залишає відчуття жирності. Мені він дуже подобається!
Сьогодні я отримала крем, гарно упакований, звичайно, з деякими безкоштовними подарунками, що, на мою думку, чудово, бо в мене є можливість протестувати інші продукти перед покупкою. Крем має чудову консистенцію. Штучний інтелект протестував його склад і, враховуючи мою схильну до акне шкіру, дав йому 100% рекомендацію. Поки що я бачу, що він ідеально підходить під макіяж; він не закупорює пори та чудово зволожує. Поки що я в захваті :)
Я не очікувала побачити цей крем... Він саме такий, як обіцяє. З першого ж застосування буквально видно, як змінюється твоє обличчя!!!! Дякую, Торі, він вартий моїх грошей.
неймовірний!! легкий, нежирний, після перших кількох днів шкіра виглядає насиченою та м'якшою, використовую разом із сироваткою з цієї серії, чудове поєднання, дуже рекомендую!
Крем чудовий. Він легкий, не жирний і добре зволожує. Шкіра не відчувається липкою після використання, як деякі інші креми.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.