Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

PDRN

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Medipeel Крем-бустер для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
Genabelle Омолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning Ampoule
GenabelleОмолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning AmpouleАмпули
30 мл
26.32 €
21.06 €
70.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.06 €
11 відгуки
Biodance Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
4.61 €
13.56 € / 100 g
21 відгуки
Medicube Сироватка з полінуклеотидами і пептидами PDRN Pink Peptide Serum
APLB Ампульна сироватка з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Ampoule Serum
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask
NumbuzinКолагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet MaskТканинні Маски
33 мл * 5 шт+1 розміри
9.82 €
5.95 € / 100 ml
1 відгуки
Biodance Патчі для повік з полінуклеотидами та ікрою Caviar PDRN Eye Patches
Dr. Reju-All Сет для догляду за обличчям з полінуклеотидами PDRN Essentials Trio
Medicube Рожева маска для обличчя з вітамінами і полінуклеотидами PDRN Pink Vita Coating Mask
Apothe Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuve Glow PDRN Collagen Wrapping Mask
Mizon Тонер для обличчя з рисовою водою Rice Water Milky Glow Toner
Centellian24 Капсульний крем для обличчя Madeca Mela Capture Ampoule Capsule Cream
Medipeel Очищуючий засіб для обличчя з пептидами Peptide 9 Aqua Essence Facial Cleanser
Numbuzin Сироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Serum
NumbuzinСироватка для обличчя з полінуклеотидами і колагеном No.2 Rose PDRN Collagen Plumping SerumСироватки
30 мл
22.55 €
16.15 €
53.83 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 13.73 €
2 відгуки
Medicube Тонуючий сонцезахисний крем для обличчя PDRN Pink Tone Up Sun Cream
Medicube Колагенові тонер-педи для обличчя з полінуклеотидами PDRN Pink Collagen Toning Gel Toner Pad
Dear, Klairs Есенція-тонер для обличчя Freshly Juiced Vitamin Essence Toner
Dear, KlairsЕсенція-тонер для обличчя Freshly Juiced Vitamin Essence TonerТонери
180 мл
23.19 €
12.66 €
7.03 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.56 €
Eqqualberry Сироватка для обличчя з полінуклеотидами Purple Pdrn Pore Minimizing Serum
VT Cosmetics Зміцнююча ампула для обличчя R5 Firming Ampoule
VT CosmeticsЗміцнююча ампула для обличчя R5 Firming AmpouleАмпули
30 мл
15.43 €
51.43 € / 100 ml
2 відгуки
Medicube Сироватка-міст з полінуклеотидами і глутатіоном PDRN Pink Glutathione Serum Mist
APLB Крем для обличчя з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Facial Cream
Dr. Reju-All Відновлюючий крем для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Cream
Dr. Reju-All Відновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating Mask
Dr. Reju-AllВідновлююча маска для обличчя з полінуклеотидами Advanced PDRN Rejuvenating MaskТканинні Маски
36 мл * 4 шт+1 розміри
16.88 €
11.72 € / 100 ml
1 відгуки
Dear, Klairs Вітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet Mask
Dear, KlairsВітамінна висвітлююча маска для обличчя Vita 10 Radiance Sheet MaskТканинні Маски
25 мл * 5 шт+1 розміри
17.10 €
15.39 €
12.31 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 15.39 €
Differ & Deeper Ампула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin Booster
Differ & DeeperАмпула-бустер для сяйва шкіри Brightening & Toning Skin BoosterАмпули
2 мл * 14 шт+1 розміри
65.19 €
45.63 €
162.96 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 45.63 €

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами