Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Rice Extract

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Haruharu Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil
Haruharu WonderBlack Rice Moisture Deep Cleansing OilOils
150 ml
18.38 €
12.25 € / 100 ml
108 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing Gel
Haruharu WonderBlack Rice Moisture 5.5 Soft Cleansing GelGels
100 ml
13.26 €
13.26 € / 100 ml
73 reviews
SEOUL 1988 Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented Rice
SEOUL 1988Cream : Retinal Liposome 1% + Fermented RiceCreams
50 ml
14.10 €
28.20 € / 100 ml
7 reviews
Mizon Rice Water Glow Mask Cleanser
MizonRice Water Glow Mask CleanserFoams
150 ml
14.87 €
9.91 € / 100 ml
Haruharu Wonder Black Rice Moisture Airyfit Sunscreen SPF50+/PA++++
Haruharu WonderBlack Rice Moisture Airyfit Sunscreen SPF50+/PA++++Sunscreen 🔆
50 ml
14.21 €
28.42 € / 100 ml
52 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Cream Unscented
Haruharu WonderBlack Rice Hyaluronic Cream UnscentedCreams
50 ml
16.06 €
32.12 € / 100 ml
19 reviews
I'm from Rice Toner
I'm fromRice TonerToners
150 ml
19.47 €
12.98 € / 100 ml
33 reviews
AXIS-Y Dark Spot Correcting Glow Serum
AXIS-YDark Spot Correcting Glow SerumSerums
50 ml
9.25 €
18.50 € / 100 ml
254 reviews
Abib Rice Probiotics Overnight Mask Barrier Jelly
AbibRice Probiotics Overnight Mask Barrier JellySleeping Masks
80 ml
13.39 €
16.74 € / 100 ml
16 reviews
NINE LESS Mela-Pro Rice & TXA Toner
NINE LESSMela-Pro Rice & TXA TonerToners
200 ml
14.96 €
7.48 € / 100 ml
5 reviews
Dr. Althea 345 Relief Cream Mist
Dr. Althea345 Relief Cream MistFace Mists
60 ml+1 sizes
7.91 €
13.18 € / 100 ml
73 reviews
Beauty of Joseon Relief Sun Rice + Probiotics
Beauty of JoseonRelief Sun Rice + ProbioticsSunscreen 🔆
50 ml
12.63 €
25.26 € / 100 ml
717 reviews
Orjena Smile Day Cleansing Foam Rice
OrjenaSmile Day Cleansing Foam RiceFoams
180 ml
6.33 €
3.52 € / 100 ml
Arencia Fresh Green Rice Mochi Cleanser
ArenciaFresh Green Rice Mochi CleanserFoams
120 g
12.70 €
10.58 € / 100 g
12 reviews
Arencia Calendula Rice Mochi Cleanser
ArenciaCalendula Rice Mochi CleanserFoams
120 g
12.95 €
10.79 € / 100 g
2 reviews
Haruharu Wonder Black Rice Hyaluronic Toner Free Of Alcohol Fragrance
Haruharu WonderBlack Rice Hyaluronic Toner Free Of Alcohol FragranceToners
300 ml+1 sizes
14.38 €
4.79 € / 100 ml
184 reviews
kkul Relaxation Station Make A Wish Sheet Mask
kkulRelaxation Station Make A Wish Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
1.25 €
5.00 € / 100 ml
10 reviews
Beauty of Joseon Dynasty Cream
Beauty of JoseonDynasty CreamCreams
100 ml+1 sizes
26.00 €
26.00 € / 100 ml
165 reviews
Beauty of Joseon Radiance Cleansing Balm
Beauty of JoseonRadiance Cleansing BalmBalms
100 ml
13.70 €
13.70 € / 100 ml
73 reviews
Arencia Pore Melt Mochi Cleansing Oil
ArenciaPore Melt Mochi Cleansing OilOils
200 ml
15.90 €
7.95 € / 100 ml
Eqqualberry Purple Rice Pore Smoothing Cleansing Oil
EqqualberryPurple Rice Pore Smoothing Cleansing OilOils
200 ml
16.91 €
8.46 € / 100 ml
2 reviews
Beauty of Joseon Glow Deep Serum Rice + Arbutin
Beauty of JoseonGlow Deep Serum Rice + ArbutinSerums
30 ml
12.24 €
40.80 € / 100 ml
82 reviews
SEOUL 1988 Advanced Shot : Retinal Liposome 12% + Black Rice
VT Cosmetics Rice Capsul Cream
VT CosmeticsRice Capsul CreamCreams
50 ml
27.01 €
23.37 €
46.74 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 22.00 €
VT Cosmetics Rice Ceramide Serum
VT CosmeticsRice Ceramide SerumSerums
30 ml
22.80 €
76.00 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Pad
SkinfoodRice Brightening PadPads
250 g / 60 pads
22.57 €
9.03 € / 100 g
Skinfood Rice Brightening Serum
SkinfoodRice Brightening SerumSerums
55 ml
17.26 €
31.38 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Toner
SkinfoodRice Brightening TonerToners
160 ml
15.49 €
9.68 € / 100 ml
Skinfood Rice Brightening Cream
SkinfoodRice Brightening CreamCreams
60 ml
11.21 €
18.68 € / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Jelly Pad
NacificRice Pepta Collagen Jelly PadPads
72 g / 30 pads
26.75 €
18.70 €
25.97 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 18.04 €
Arencia Rice + LHA Pore Control Rice Cake Cleanser
ArenciaRice + LHA Pore Control Rice Cake CleanserFoams
150 g
15.44 €
10.29 € / 100 g
PO:DL Rice PDRN 4X Watery Sun Serum
PO:DLRice PDRN 4X Watery Sun SerumSunscreen 🔆
50 ml
25.08 €
50.16 € / 100 ml
1 reviews
COSRX Red Rice Inositol Exfoliating Care Pore Peel Serum
COSRXRed Rice Inositol Exfoliating Care Pore Peel SerumSerums
80 ml
22.40 €
28.00 € / 100 ml
Mizon Rice Water Milky Glow Toner
MizonRice Water Milky Glow TonerToners
150 ml
16.06 €
10.71 € / 100 ml
Nacific Rice Pepta Collagen Gelato Pack Cleanser
NacificRice Pepta Collagen Gelato Pack CleanserGels
150 g
17.58 €
15.81 €
10.54 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 15.25 €
Nacific Rice Pepta Collagen Sherbet Cleansing Balm
NacificRice Pepta Collagen Sherbet Cleansing BalmBalms
80 g
17.17 €
13.68 €
17.10 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 13.20 €

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of