Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Shea Butter

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Esfolio Brightening Eye Cream
EsfolioBrightening Eye CreamEye Creams
40 ml
6.89 €
17.22 € / 100 ml
19 reviews
Mary & May Bergamot & Pear Hand Cream
Mary & MayBergamot & Pear Hand CreamHand Masks & Creams
50 ml
7.44 €
14.88 € / 100 ml
Sungboon Editor Shea Butter Baby Foot Stick
Sungboon EditorShea Butter Baby Foot StickFoot Masks & Creams
20 g
13.21 €
66.05 € / 100 g
2 reviews
KUNDAL Honey & Macadamia Nature Shampoo Baby Powder
KUNDALHoney & Macadamia Nature Shampoo Baby PowderShampoos
500 ml+1 sizes
13.65 €
2.73 € / 100 ml
4 reviews
Baren Shea Butter Sleeping Heel Patch
BarenShea Butter Sleeping Heel PatchFoot Masks & Creams
10 pcs+2 sizes
13.52 €
11 reviews
Pyunkang Yul ATO Cream Blue Label
Pyunkang YulATO Cream Blue LabelCreams
120 ml
19.89 €
13.17 €
10.97 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 12.71 €
45 reviews
Skin1004 Madagascar Centella Probio-Cica Enrich Cream
Skin1004Madagascar Centella Probio-Cica Enrich CreamCreams
50 ml+1 sizes
14.11 €
28.22 € / 100 ml
177 reviews
Pyunkang Yul Black Tea Time Reverse Eye Cream
Pyunkang YulBlack Tea Time Reverse Eye CreamEye Creams
25 ml+1 sizes
18.28 €
73.12 € / 100 ml
33 reviews
La'dor Body Multi Balm
La'dorBody Multi BalmLotions & Mists
30 ml Fig Chocolate
19.99 €
66.63 € / 100 ml
1 reviews
La'dor Kids Intensive Cream
La'dorKids Intensive CreamCreams
200 ml
19.42 €
13.59 €
6.79 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 13.59 €
Apothe Hair Relax Essence
ApotheHair Relax EssenceOils & Essences
80 ml
8.25 €
10.31 € / 100 ml
Rated Green Real Shea Protein Recharging Leave-In Treatment Spray
Rated GreenReal Shea Protein Recharging Leave-In Treatment SprayMists
80 ml
22.08 €
27.60 € / 100 ml
1 reviews
Banila Co Clean it Zero Enriching Butter Cleansing Balm
Banila CoClean it Zero Enriching Butter Cleansing BalmBalms
100 ml
18.70 €
18.70 € / 100 ml
Mary & May Muguet & Lotus Hand Cream
Mary & MayMuguet & Lotus Hand CreamHand Masks & Creams
50 ml
7.41 €
14.82 € / 100 ml
Dr. Ceuracle Vegan Aquarizing Hand Cream
Dr. CeuracleVegan Aquarizing Hand CreamHand Masks & Creams
50 ml
9.18 €
18.36 € / 100 ml
Purito Seoul Luminous Moisture Shea Butter Body Lotion Ocean Breeze
Purito SeoulLuminous Moisture Shea Butter Body Lotion Ocean BreezeLotions & Mists
300 ml
24.00 €
8.00 € / 100 ml
1 reviews
Purito Seoul Luminous Moisture Shea Butter Body Lotion Cotton Dreamlight
Purito SeoulLuminous Moisture Shea Butter Body Lotion Cotton DreamlightLotions & Mists
300 ml
19.44 €
6.48 € / 100 ml
2 reviews
Purito Seoul Luminous Moisture Shea Butter Body Lotion Midnight Romance
Purito SeoulLuminous Moisture Shea Butter Body Lotion Midnight RomanceLotions & Mists
300 ml
19.44 €
6.48 € / 100 ml
1 reviews
Anillo Amber 528 Scented Hand Cream
AnilloAmber 528 Scented Hand CreamHand Masks & Creams
50 ml
18.89 €
17.00 €
34.00 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 17.00 €
Anillo Rose Glow Balm
AnilloRose Glow BalmMelting Balms
5 g
16.79 €
335.80 € / 100 g
Anillo Mellow Glow Balm
AnilloMellow Glow BalmMelting Balms
5 g
16.79 €
335.80 € / 100 g
KUNDAL Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Cherry Blossom
KUNDALShea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Cherry BlossomHand Masks & Creams
50 ml
8.65 €
17.30 € / 100 ml
7 reviews
Kwailnara Vanilla Milk Lip Balm
KwailnaraVanilla Milk Lip BalmLip Care
10 g
7.33 €
73.30 € / 100 g
Fraijour Biome 5-Lacto Retexturizing Rosy Mask
FraijourBiome 5-Lacto Retexturizing Rosy MaskWash-off Masks
75 g
9.85 €
13.13 € / 100 g
1 reviews
Petitfee & Koelf Foot Cream Mistic Grove
Petitfee & KoelfFoot Cream Mistic GroveFoot Masks & Creams
50 ml
11.91 €
23.82 € / 100 ml
Petitfee & Koelf Perfumed Hand Cream Spilled Lust
Petitfee & KoelfPerfumed Hand Cream Spilled LustHand Masks & Creams
50 ml
11.91 €
23.82 € / 100 ml
1 reviews
Petitfee & Koelf Perfumed Hand Cream Tulip At Dawn
Petitfee & KoelfPerfumed Hand Cream Tulip At DawnHand Masks & Creams
50 ml
11.91 €
23.82 € / 100 ml
1 reviews
KUNDAL Rich Soymilk Creamy Body Wash
KUNDALRich Soymilk Creamy Body WashWash
500 ml
15.95 €
3.19 € / 100 ml
KUNDAL Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Aroma Edition Jasmine Woody
KUNDALShea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Aroma Edition Jasmine WoodyHand Masks & Creams
50 ml
5.36 €
10.72 € / 100 ml
6 reviews
KUNDAL Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream White Musk
KUNDALShea Butter & Macadamia Pure Hand Cream White MuskHand Masks & Creams
50 ml
5.95 €
11.90 € / 100 ml
5 reviews
KUNDAL Shea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Ylang Ylang
KUNDALShea Butter & Macadamia Pure Hand Cream Ylang YlangHand Masks & Creams
50 ml
5.95 €
11.90 € / 100 ml
6 reviews
The Saem Iceland Aqua Moist Cream
The SaemIceland Aqua Moist CreamCreams
60 ml
19.82 €
33.03 € / 100 ml
3 reviews
A'pieu The Pure Tea Tree Moisture Cream
A'pieuThe Pure Tea Tree Moisture CreamCreams
60 ml
10.22 €
8.18 €
13.63 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 8.18 €
14 reviews
Petitfee & Koelf Beautifying Mood On Cleanser
Petitfee & KoelfBeautifying Mood On CleanserBalms
100 ml
24.13 €
24.13 € / 100 ml
1 reviews
Dear, Klairs Gentle Black Sugar Facial Polish
Dear, KlairsGentle Black Sugar Facial PolishPeels
110 g
26.35 €
23.95 € / 100 g
1 reviews
Needly Tint Lip Balm
NeedlyTint Lip BalmLip Care
3.8 g
5.76 €
144.00 € / 100 g
6 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of