All products Dear, Klairs
(36)Brands:
Dear, Klairs
CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin DropSerums
35 ml
26.35 €
20.31 €
58.03 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 14.50 €
4 reviews
Dear, KlairsEGF Blue Calming Toner PadPads
150 ml / 60 pcs
24.97 €
21.22 €
14.15 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 21.22 €
2 reviews
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin Essence TonerToners
180 ml
23.19 €
12.66 €
7.03 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 12.56 €
Dear, KlairsFundamental Eye Awakening GelEye Creams
35 ml
28.49 €
19.46 €
55.60 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 18.77 €
2 reviews
Dear, KlairsFundamental Watery Oil DropSerums
50 ml
35.25 €
24.68 €
49.36 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 24.68 €
Dear, KlairsIlluminating Supple Blemish Cream SPF40 PA++BB & CC Сreams
40 g
21.16 €
52.90 € / 100 g
7 reviews
Dear, KlairsFundamental Ampule MistFace Mists
125 ml
30.61 €
21.16 €
16.93 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 20.41 €
Dear, KlairsFreshly Juiced Vitamin E MaskSleeping Masks
90 g
30.61 €
22.10 €
24.56 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 21.29 €
1 reviews
Dear, KlairsMidnight Blue Calming Sheet MaskSheet Masks
25 ml / 1 sheet
3.03 €
12.12 € / 100 ml
2 reviews
Dear, KlairsVita 10 Radiance Sheet MaskSheet Masks
25 ml * 5 sheets+1 sizes
17.10 €
15.39 €
12.31 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 15.39 €
Dear, KlairsMidnight Blue Calming CreamCreams
60 g+1 sizes
35.25 €
21.67 €
36.12 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 20.91 €
8 reviews



































