Free gift for orders over 50 €
Brands:

Frudia

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Frudia My Orchard Dragon Fruit Hand Cream
FrudiaMy Orchard Dragon Fruit Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
1.99 €
6.63 € / 100 g
9 reviews
Frudia What’S Wrong Help Cicaderm Sun Cream
FrudiaWhat’S Wrong Help Cicaderm Sun CreamSunscreen 🔆
50 g
7.03 €
14.06 € / 100 g
1 reviews
Frudia Avocado Greenery Relief Sun Cream
FrudiaAvocado Greenery Relief Sun CreamSunscreen 🔆
50 g
7.03 €
14.06 € / 100 g
Frudia What’S Wrong Help AC Clear Pad
FrudiaWhat’S Wrong Help AC Clear PadPads
4 g / 2 pads
0.98 €
24.50 € / 100 g
Frudia Green Grape Sebum Control Cooling Sun Stick
FrudiaGreen Grape Sebum Control Cooling Sun StickSunscreen 🔆
20 g
16.45 €
82.25 € / 100 g
Frudia Citrus Brightening Vitamin C Ampoule
FrudiaCitrus Brightening Vitamin C AmpouleAmpoules
30 ml
19.95 €
66.50 € / 100 ml
Frudia Blueberry Hydrating Air Fit Sunscreen
FrudiaBlueberry Hydrating Air Fit SunscreenSunscreen 🔆
50 g
7.03 €
14.06 € / 100 g
3 reviews
Frudia Grape Honey Chu Lip Essence
FrudiaGrape Honey Chu Lip EssenceLip Care
10 g
4.09 €
40.90 € / 100 g
15 reviews
Frudia My Orchard Banana Hand Cream
FrudiaMy Orchard Banana Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
2.03 €
6.77 € / 100 g
3 reviews
Frudia Velvet Fit Blurring Sun Primer
FrudiaVelvet Fit Blurring Sun PrimerSunscreen 🔆
40 g
5.87 €
14.67 € / 100 g
25 reviews
Frudia My Orchard Peach Foot Peeling Mask
FrudiaMy Orchard Peach Foot Peeling MaskFoot Masks & Creams
40 g / 2 pcs
4.70 €
11.75 € / 100 g
14 reviews
Frudia My Orchard Cherry Hand Cream
FrudiaMy Orchard Cherry Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
3.33 €
2.72 €
9.07 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 2.62 €
14 reviews
Frudia My Orchard Peach Hand Cream
FrudiaMy Orchard Peach Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
3.06 €
10.20 € / 100 g
28 reviews
Frudia Avocado Relief Essence Toner
FrudiaAvocado Relief Essence TonerToners
195 ml
10.86 €
5.57 € / 100 ml
5 reviews
Frudia Re:proust Essential Deep Clean Lip & Eye Remover
FrudiaRe:proust Essential Deep Clean Lip & Eye RemoverMakeup Removers
300 ml
9.18 €
3.06 € / 100 ml
10 reviews
Frudia Re:Proust Essential Blending Hand Cream Dazzling
FrudiaRe:Proust Essential Blending Hand Cream DazzlingHand Masks & Creams
50 g
8.87 €
5.44 €
10.88 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 5.35 €
9 reviews
Frudia My Orchard Mochi Cleansing Foam Acai Berry
FrudiaMy Orchard Mochi Cleansing Foam Acai BerryFoams
120 ml
3.93 €
3.28 € / 100 g
6 reviews
Frudia My Orchard Shea Butter Cleansing Foam
FrudiaMy Orchard Shea Butter Cleansing FoamFoams
120 g
3.94 €
3.28 € / 100 g
4 reviews
Frudia My Orchard Mango Cleansing Foam
FrudiaMy Orchard Mango Cleansing FoamFoams
120 g
3.83 €
3.19 € / 100 g
7 reviews
Frudia Avocado Enzyme Relief Peeling Gel
FrudiaAvocado Enzyme Relief Peeling GelPeels
120 g
17.72 €
15.95 €
13.29 € / 100 g
The lowest price for the last 30 days: 15.70 €
6 reviews
Frudia My Orchard Pineapple Hand Cream
FrudiaMy Orchard Pineapple Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
1.99 €
6.63 € / 100 g
5 reviews
Frudia My Orchard Grapefruit Hand Cream
FrudiaMy Orchard Grapefruit Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
2.10 €
7.00 € / 100 g
7 reviews
Frudia My Orchard Citron Hand Cream
FrudiaMy Orchard Citron Hand CreamHand Masks & Creams
30 g
2.04 €
6.80 € / 100 g
5 reviews
Frudia Blueberry Hydrating Serum
FrudiaBlueberry Hydrating SerumSerums
50 g
15.07 €
30.14 € / 100 g
6 reviews
Frudia Green Grape Pore Control Toner
FrudiaGreen Grape Pore Control TonerToners
195 ml
10.32 €
5.29 € / 100 ml
23 reviews
Frudia Pomegranate Nutri-Moisturizing Toner
FrudiaPomegranate Nutri-Moisturizing TonerToners
195 ml
10.86 €
5.57 € / 100 ml
8 reviews
Frudia Citrus Brightening Micro Cleansing Foam
FrudiaCitrus Brightening Micro Cleansing FoamFoams
145 ml
5.71 €
3.94 € / 100 ml
8 reviews
Frudia Citrus Brightening Toner
FrudiaCitrus Brightening TonerToners
195 ml
10.86 €
5.57 € / 100 ml
5 reviews
Frudia Citrus Brightening Toning Pad
FrudiaCitrus Brightening Toning PadPads
210 ml / 70 pads+1 sizes
16.79 €
8.00 € / 100 ml
Frudia Green Grape Pore Peeling Pad
FrudiaGreen Grape Pore Peeling PadPads
70 pads+1 sizes
10.90 €
68 reviews
Frudia Blueberry Hydrating Intensive Cream
FrudiaBlueberry Hydrating Intensive CreamCreams
55 g+1 sizes
15.25 €
27.73 € / 100 g
30 reviews
Frudia Blueberry Hydrating Cream
FrudiaBlueberry Hydrating CreamCreams
55 g+1 sizes
11.05 €
20.09 € / 100 g
21 reviews
Frudia Green Grape Pore Control Serum
FrudiaGreen Grape Pore Control SerumSerums
50 g
15.07 €
30.14 € / 100 g
18 reviews
Frudia Green Grape Pore Control Cream
FrudiaGreen Grape Pore Control CreamCreams
55 g+1 sizes
14.33 €
26.05 € / 100 g
92 reviews
Frudia My Orchard Squeeze Mask Peach
FrudiaMy Orchard Squeeze Mask PeachSheet Masks
20 ml * 10 sheets
16.62 €
8.31 € / 100 ml
9 reviews
Frudia My Orchard Squeeze Mask Shea Butter
FrudiaMy Orchard Squeeze Mask Shea ButterSheet Masks
20 ml * 10 sheets+1 sizes
16.62 €
8.31 € / 100 ml
11 reviews

Can't choose?

Ksisters' Reviews

By subscribing I agree with the terms of