You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Brands
Fraijour
Fraijour
All products
(5)
Skincare (5)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
Ingredient Preferences:
Heartleaf Extract
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Fraijour
Heartleaf Intensive Calming Essence
Essences
120 ml
19.59 €
11.75 €
9.79 € / 100 ml
The lowest price for the last 30 days: 11.75 €
Add to cart
Fraijour
Heartleaf Blemish Moisture Cream
Creams
100 ml
7.78 €
7.78 € / 100 ml
3 reviews
Add to cart
Fraijour
Heartleaf Blemish Toner
Toners
500 ml
14.47 €
2.89 € / 100 ml
1 reviews
Add to cart
Fraijour
Heartleaf Pore Melting Gel Mask
Wash-off Masks
75 ml
7.51 €
10.01 € / 100 ml
6 reviews
Add to cart
Fraijour
Heartleaf Blemish pH Balanced Cleansing Foam
Foams
250 ml
2 reviews
Out of stock
Notify me
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions