Free gift for orders over 50 €
Ingredient Preferences:

Honey

CLEAR ALL
SORT BY:Popular
Fraijour Yuzu Honey Essential Toner
FraijourYuzu Honey Essential TonerToners
250 ml
15.61 €
6.24 € / 100 ml
1 reviews
Fraijour Yuzu Honey Enriched Cream
FraijourYuzu Honey Enriched CreamCreams
50 ml
8.45 €
16.90 € / 100 ml
Fraijour Yuzu Honey Capsule Eye Cream
FraijourYuzu Honey Capsule Eye CreamEye Creams
20 ml
7.59 €
37.95 € / 100 ml
1 reviews
Fraijour Yuzu Honey Anti-Mela Capsule Mask
FraijourYuzu Honey Anti-Mela Capsule MaskSleeping Masks
75 ml
8.89 €
11.85 € / 100 ml
2 reviews
Fraijour Yuzu Honey All Clear Cleansing Foam
FraijourYuzu Honey All Clear Cleansing FoamFoams
250 ml
9.04 €
3.62 € / 100 ml
2 reviews
Fraijour Yuzu Honey Lip Sleeping Mask
FraijourYuzu Honey Lip Sleeping MaskLip Care
12 g
7.21 €
60.08 € / 100 g
6 reviews
Fraijour Yuzu Honey All Cleansing Balm
FraijourYuzu Honey All Cleansing BalmBalms
50 ml
7.98 €
15.96 € / 100 ml
3 reviews
By subscribing I agree with the terms of