You need to enable JavaScript to run this app.
Free gift for orders over 50 €
EN
€
Shop All
Best Sellers
Just Out
Brands
Ksisters
Brands
Fraijour
Fraijour
All products
(4)
Skincare (4)
Filter
: 1
SORT BY
: Popular
When to Use:
Night
CLEAR ALL
SORT BY:
Popular
Popular
NEWEST
PRICE ↑
PRICE ↓
Fraijour
Wormwood Lip Sleeping Mask
Lip Care
12 g
3.98 €
33.17 € / 100 g
2 reviews
Add to cart
Fraijour
Yuzu Honey Anti-Mela Capsule Mask
Sleeping Masks
75 ml
8.89 €
11.85 € / 100 ml
2 reviews
Add to cart
Fraijour
Retin-Collagen 3D Core Radiance Mask
Sleeping Masks
75 ml
8.86 €
11.81 € / 100 ml
7 reviews
Add to cart
Fraijour
Yuzu Honey Lip Sleeping Mask
Lip Care
12 g
7.21 €
60.08 € / 100 g
6 reviews
Add to cart
Let's Stay in Touch!
We'll send you discounts, new items, K-beauty skincare tips.
Join the beautiest mailing list
*
Subscribe
By subscribing I agree with the terms of
Terms & Conditions