Подарунок при замовленні понад 50 €
Інгредієнти:

PDRN

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Medipeel Крем-бустер для шкіри навколо очей з ретиналем Retinal NMN Bounce Shot Eye Cream
Abib Гелеві патчі для повік з полінуклеотидами і ретиналем PDRN Retinal Eye Patch Glow Jelly
Medipeel Ампульна сироватка для обличчя Phyto Exosome PDRN Lifting Shot Ampoule
Arencia Бустер для обличчя з полінуклеотидами PDRN Booster Shot
Genabelle Омолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning Ampoule
GenabelleОмолоджуюча ампула з полінуклеотидами PDRN Vita Toning AmpouleАмпули
30 мл
26.32 €
21.06 €
70.20 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 21.06 €
11 відгуки
Arencia Заспокійливий крем для обличчя Deep Water Surge Soothing Cream
Arencia Глибокозволожуюча сироватка для обличчя Deep Water Surge Serum
Biodance Маска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep Mask
BiodanceМаска для обличчя з полінуклеотидами Rejuvenating Caviar PDRN Real Deep MaskКолагенові Маски
34 г / 1 шт
4.61 €
13.56 € / 100 g
21 відгуки
VT Cosmetics Ампула для обличчя з полінуклеотидами PDRN Glow Ampoule
AXIS-Y Тонер-гель для обличчя з полінуклеотидами Triple PDRN Gel Toner
Medicube Сироватка з полінуклеотидами і пептидами PDRN Pink Peptide Serum
Dr. Althea Крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Reju 5000 Cream
Purito Seoul Відновлюючий тонер для обличчя з полінуклотидами Oat PDRN Gentle Refining Toner
VT Cosmetics Капсульний крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Capsule Cream 100
VT Cosmetics Відновлююча есенція для обличчя з полінуклеотидами PDRN Essence 100
APLB Ампульна сироватка з полінуклеотидами і вітаміном С PDRN Vitamin C Ampoule Serum
Medicube Тонер з полінуклеотидами і центеллою PDRN Pink Cica Soothing Toner
COSRX Маска для обличчя з екзосомами і полінуклеотидами PDRN Exosome Skinplaning Glaze Mask
Numbuzin Колагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet Mask
NumbuzinКолагенова маска для обличчя з полінуклеотидами No.2 Rose PDRN Collagen Plumping Sheet MaskТканинні Маски
33 мл * 5 шт+1 розміри
9.82 €
5.95 € / 100 ml
1 відгуки
VT Cosmetics Крем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Cream 100
VT CosmeticsКрем для обличчя з полінуклеотидами PDRN Cream 100Креми
50 мл
46.64 €
32.72 €
65.44 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 23.17 €
LALARECIPE Гелева маска для обличчя з полінуклеотидами PDRN Melting Gel Mask
UIQ Маска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask Sheet
UIQМаска для обличчя з полінуклеотидами Biome Remedy Pore Reset PDRN Calming Mask SheetТканинні Маски
22 мл / 1 шт+1 розміри
2.58 €
11.73 € / 100 ml

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами