Подарунок при замовленні понад 50 €
Тип Шкіри Голови:

Усі Типи Шкіри

ОЧИСТИТИ
СОРТУВАТИ ЗА:Популярні
Ksisters Seoul's Journey Advent Calendar
KsistersSeoul's Journey Advent CalendarНабори
1 шт
450.00 €
220.00 €
19.13 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 220.00 €
26 відгуки
Masil Маска для волосся 8Seconds Salon Hair Mask
MasilМаска для волосся 8Seconds Salon Hair MaskМаски
350 мл+5 розміри
22.82 €
6.52 € / 100 ml
38 відгуки
La'dor Маска для волосся Hydro LPP Treatment
La'dorМаска для волосся Hydro LPP TreatmentМаски
530 мл+2 розміри
13.46 €
2.54 € / 100 ml
38 відгуки
Masil Маска для об'єму волосся 8Seconds Liquid Hair Mask
MasilМаска для об'єму волосся 8Seconds Liquid Hair MaskМаски
350 мл+5 розміри
25.03 €
7.15 € / 100 ml
23 відгуки
Masil Шампунь для волосся 3Salon Hair Cmc Shampoo
MasilШампунь для волосся 3Salon Hair Cmc ShampooШампуні
300 мл+5 розміри
7.92 €
2.64 € / 100 ml
34 відгуки
La'dor Шампунь для волосся із яблучним оцтом ACV Vinegar Shampoo
La'dorШампунь для волосся із яблучним оцтом ACV Vinegar ShampooШампуні
530 мл+2 розміри
22.50 €
4.25 € / 100 ml
17 відгуки
La'dor Маска для волосся з яблучним оцтом ACV Vinegar Treatment
La'dorМаска для волосся з яблучним оцтом ACV Vinegar TreatmentМаски
150 мл+1 розміри
10.11 €
6.74 € / 100 ml
8 відгуки
La'dor Парфумований шампунь для волосся з протеїнами Perfumed Hair Shampoo La Pitta
La'dor Шампунь для волосся з кератином Keratin LPP Shampoo
La'dorШампунь для волосся з кератином Keratin LPP ShampooШампуні
530 мл+2 розміри
14.90 €
2.81 € / 100 ml
17 відгуки
KUNDAL Шампунь для волосся Caffeine Shampoo White Musk
KUNDALШампунь для волосся Caffeine Shampoo White MuskШампуні
500 мл
13.95 €
2.79 € / 100 ml
Masil Відновлювальна маска для волосся 10Premium Repair Hair Mask
CP-1 Пілінг для шкіри голови Head Spa Scalp Scaler
CP-1Пілінг для шкіри голови Head Spa Scalp ScalerПілінги & Скраби
210 мл
15.56 €
6.22 € / 100 ml
20 відгуки
CP-1 Шампунь для волосся Head Spa Cool Mint Shampoo
CP-1Шампунь для волосся Head Spa Cool Mint ShampooШампуні
500 мл+1 розміри
13.97 €
2.79 € / 100 ml
7 відгуки
Masil Шампунь для глибокого очищення шкіри голови 5Probiotics Scalp Scaling Shampoo
MasilШампунь для глибокого очищення шкіри голови 5Probiotics Scalp Scaling ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
18.14 €
3.63 € / 100 ml
53 відгуки
CP-1 Маска для волосся LPP Collagen Repair Hair Mask
CP-1Маска для волосся LPP Collagen Repair Hair MaskМаски
210 мл
15.65 €
7.45 € / 100 ml
4 відгуки
La'dor Безсиліконовий зволожувальний кондиціонер для волосся Moisture Balancing Conditioner
La'dorБезсиліконовий зволожувальний кондиціонер для волосся Moisture Balancing ConditionerКондиціонери
530 мл+1 розміри
14.50 €
11.90 €
2.25 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 11.48 €
24 відгуки
Masil Відновлювальна маска для волосся 8Seconds Salon Super Mild Hair Mask
MasilВідновлювальна маска для волосся 8Seconds Salon Super Mild Hair MaskМаски
350 мл+5 розміри
27.40 €
7.83 € / 100 ml
29 відгуки
KUNDAL Шампунь і бальзам для волосся Honey & Macadamia Shampoo + Treatment Set Cherry Blossom
KUNDALШампунь і бальзам для волосся Honey & Macadamia Shampoo + Treatment Set Cherry BlossomНабори
500 мл, 500 мл
33.58 €
23.71 €
2.37 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 22.87 €
2 відгуки
KUNDAL Протеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby Powder
KUNDALПротеїновий кондиціонер для волосся Honey & Macadamia Protein Treatment Baby PowderКондиціонери
500 мл+1 розміри
13.65 €
2.73 € / 100 ml
11 відгуки
La'dor Зволожувальна сироватка для волосся Wonder Full Hair Serum
La'dorЗволожувальна сироватка для волосся Wonder Full Hair SerumСеруми & Ампули
200 мл+1 розміри
19.89 €
9.95 € / 100 ml
10 відгуки
KUNDAL Сироватка-міст для пошкодженого волосся Protein Bonding Hair Mist Serum Violet Muguet
La'dor Парфумований шампунь для волосся з протеїнами Perfumed Hair Shampoo Osmanthus
La'dor Парфумований шампунь для волосся з протеїнами Perfumed Hair Shampoo Hinoki
La'dorПарфумований шампунь для волосся з протеїнами Perfumed Hair Shampoo HinokiШампуні
530 мл+2 розміри
19.58 €
3.69 € / 100 ml
1 відгуки
Rated Green Очищувальний шампунь з розмарином Real Mary Exfoliating Scalp Shampoo
Masil М'який безсульфатний шампунь 5Probiotics Apple Vinegar Shampoo
MasilМ'який безсульфатний шампунь 5Probiotics Apple Vinegar ShampooШампуні
500 мл+5 розміри
20.58 €
4.12 € / 100 ml
12 відгуки
La'dor Парфумована зволожуюча маска для волосся Perfumed Hair Treatment La Pitta
La'dorПарфумована зволожуюча маска для волосся Perfumed Hair Treatment La PittaМаски
380 мл+2 розміри
18.44 €
4.85 € / 100 ml
2 відгуки
La'dor Зволожувальна олія для волосся Wonder Hair Oil
La'dorЗволожувальна олія для волосся Wonder Hair OilОлії & Есенції
100 мл
19.04 €
19.04 € / 100 ml
14 відгуки
La'dor Кератиновий двофазний міст для волосся Keratin Layered Oil Mist Fig Tea
Masil Незмивний бальзам для волосся 9Protein Perfume Silk Balm
MasilНезмивний бальзам для волосся 9Protein Perfume Silk BalmОлії & Есенції
180 мл+1 розміри
16.89 €
11.47 €
6.37 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 9.08 €
124 відгуки
La'dor Шампунь для пошкодженого волосся Damage Protector Acid Shampoo
La'dorШампунь для пошкодженого волосся Damage Protector Acid ShampooШампуні
900 мл+1 розміри
16.83 €
1.87 € / 100 ml
6 відгуки
Rated Green Зволожуючий лосьйон для волосся Shea Butter Anti-Frizz Hydrating Hair Lotion w/ Jojoba Oil
La'dor Двофазний кератиновий міст для волосся Keratin Layered Oil Mist
La'dorДвофазний кератиновий міст для волосся Keratin Layered Oil MistМісти
130 мл
17.42 €
14.36 €
11.05 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.71 €
5 відгуки
Some By Mi Зміцнююча сироватка для шкіри голови з центеллою і пептидами Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp Serum
Some By MiЗміцнююча сироватка для шкіри голови з центеллою і пептидами Cica Peptide Anti Hair Loss Derma Scalp SerumСеруми & Ампули
80 мл
17.04 €
12.66 €
15.82 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 12.21 €
KUNDAL Шампунь для об'єму з гіалуроновою кислотою Hyaluron Airy Volume Shampoo Blossom Breeze
KUNDAL Крем для об'єму та фіксації локонів Volume & Fixing Curl Cream Wedding Bouquet
KUNDALКрем для об'єму та фіксації локонів Volume & Fixing Curl Cream Wedding BouquetУкладка
130 мл
13.74 €
11.73 €
9.02 € / 100 ml
Найнижча ціна за останні 30 днів: 10.25 €
5 відгуки

Не можеш обрати?

Відгуки Ksisters

Підписуючись, я погоджуюся з умовами